Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha van egy...

Mit csináljak ha van egy furgonom és mindenki velem akarja szállíttatni a bútorait?

Figyelt kérdés
Nekem meg semmi kedvem hozzá, meg időm se, így mindig keresek valami kifogást
2015. nov. 30. 13:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Még a pakolás is a te dolgod? Na ne már. "


Még egyet sem vállaltam el, csak halasztok mindig. Valaki már fél éve minden hétvégén megkérdezi hogy "most jó?" én meg mondom hogy nem jó.

2015. nov. 30. 18:12
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond,hogy 20 ezer ft-ért bevállalod, pakolás plusz 5-10 ezer. Szerintem senki nem fog megkérni :D Embereknek minden ingyen kell.Ez a rossz,hogy a jó embereket így kihasználják jól tetted,hogy nem vállaltál fuvart. Van neked jobb dolgod is.


Egy barátnőm anyja kért meg állandóan,hogy a fiának vagyis barátnőm öccsének segítsek tanulni. Mondom nekem jobb dolgom is van,mint tanulásban segítsek mellesleg ingyen. Nem is szeretek gyerekekkel foglalkozni, tanulással meg végképp nem. 500 ft ot akartak adni ha 2 órát foglalkozok a gyerekkel. De mondtam nem, nekem max 2 ezert érné meg.De persze akkor is már csak a pénz miatt csinálnám. érdekes mód azóta nem kérnek meg :D

2015. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!