Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mentsem meg a legjobb...

Hogy mentsem meg a legjobb lány barátomat a gyökér pasijától?

Figyelt kérdés

17 éves a lány. Évek óta barátok vagyunk olyan nekem mintha a húgom lenne. Most összejött egy idősebb pasival (29 ha jól emlékszem), akivel volt szerencsém egyszer találkozni. Egy gyökér s.eggfej akire csak ránézek és látom hogy csak d.ugni használja a csajszit, aki persze semmit nem vesz észre és halál szerelmes. Olyan feszület volt bennem végig amig azt a pasit hallgattam, néha úgy éreztem, legszivesebben úgy megverném hogy a nevét elfelejti... Négyszemközt megmondtam neki a dolgokat és csak a pofámba röhögött.

A lány meg mondom, meg van halva érte, isteníti folyton róla beszél és én ezt nem bírom nézni. Nagyon szép lány és pontosan tudom hogy az ilyeneknek mire kell, hiába hitegetik meg játsszák el neki a hősszerelmest...

Tudom milyen lelkis csaj, hogy minden megviseli és nem akarom hogy az a barom bántsa esetleg. Mit csináljak, hogy győzzem meg hogy nem hozzá való?

19F



2015. nov. 30. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Bérelj fel ukránokat.
2015. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó barátotok vagytok dobd be a bankba all-inként a barátságotokat.
2015. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azaz, válasszon
2015. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 : az egyik haverom félig az 😂


De ennél komolyabb a kérdés :D

2015. nov. 30. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Csábítsd el a srácot, majd dobd a francba! A barátságotok rámegy, de megmenekül a barátod.
2015. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivan?:D
2015. nov. 30. 21:15
 7/11 anonim válasza:
100%

Nem egyszerű eset...

Bár a leírásod alapján szerintem te is picit többet érzel iránta, NO DE NE MENJÜNK BELE! :P


Magyarázd meg szépen a lánynak, hogy te is férfi vagy, és nagyon is átlátod ezt a helyzetet, míg ő, fiatal és "szerelmes" lányként kicsit elvakult.

Hallgasson rád, mert te csak jót akarsz neki.

Ezt csak megbeszélés alapján lehet legálisan intézni.


De ha a büntetendő verzió érdekel... hááát.. szerintem arra te is ki tudsz találni egy-két okosságot :D

2015. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
@6: Hoppá, így jár aki nem olvassa végig a leírást! :D
2015. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél..

Az ilyen kis fiatal lányoknak kell az ilyen csalódás, hogy felnőjjenek. Tipikusan az a fajta aki nem tanul másból csak a saját hibájából.


A lerírásodból meg az jön le, hogy Te akarnád a lányt, csak nincs tököd, hogy megszerezd! :)

2015. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tényleg volt idő, mikor bejött és most sem tagadom le, hogy gyönyörű lány.

De rájöttem hogy sokkal fontosabb annál a barátsagunk, hogy erre rámenjen.

Most tényleg csak azért akarok csinálni valamit, mert féltem mint embert.

2015. nov. 30. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!