Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mentsem meg a legjobb...

Hogy mentsem meg a legjobb lány barátomat a gyökér pasijától?

Figyelt kérdés

17 éves a lány. Évek óta barátok vagyunk olyan nekem mintha a húgom lenne. Most összejött egy idősebb pasival (29 ha jól emlékszem), akivel volt szerencsém egyszer találkozni. Egy gyökér s.eggfej akire csak ránézek és látom hogy csak d.ugni használja a csajszit, aki persze semmit nem vesz észre és halál szerelmes. Olyan feszület volt bennem végig amig azt a pasit hallgattam, néha úgy éreztem, legszivesebben úgy megverném hogy a nevét elfelejti... Négyszemközt megmondtam neki a dolgokat és csak a pofámba röhögött.

A lány meg mondom, meg van halva érte, isteníti folyton róla beszél és én ezt nem bírom nézni. Nagyon szép lány és pontosan tudom hogy az ilyeneknek mire kell, hiába hitegetik meg játsszák el neki a hősszerelmest...

Tudom milyen lelkis csaj, hogy minden megviseli és nem akarom hogy az a barom bántsa esetleg. Mit csináljak, hogy győzzem meg hogy nem hozzá való?

19F



2015. nov. 30. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne bármit is tenni, mert a barátnőd értelmetlen és nem fogná fel főleg így, hogy fülig szerelmes.. amit te tehetsz az, hogy végig nézed, ahogy majd csalódik, aztán vigasztalhatod. Lehetsz a kukája, majd talál egy újabb fiút, aki vagy megbecsüli vagy lefutjátok ugyanazt a kört esetleg pici esélyed van rá, hogy veled összejön a végén, ha te is benne vagy. Hidd el nem az fogja őt bántani, hogy megdugta őt, hanem a szerelmi csalódás. Én a helyedbe nem foglalkoznék vele. 1.Aki ilyen hülye az meg is érdemli, 2.Ilyen naiv lány nekem nem kéne. Eleve már az fura, hogy 17 éves a lány a pasi meg 29.
2015. dec. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!