Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen buli ferne bele? 13/L

Tozser Alex kérdése:

Milyen buli ferne bele? 13/L

Figyelt kérdés

Hamarosan szilveszter..2eve meg 11 eveswn atjott par baratom szilveszterre, hat jovolt decsak kockultunk.Most nyaron tartottam egy mini hazibulit haverokkal az udvaron reggelig, de anyamek otthonvoltak es szarvolt..Haat szorakoztunk ejszaka elmentunk bicozni, 1 sort megittunk, discofeny+zene kis lazulgatas volt..

Most szilveszterkor is bulit akarunk csinalni, most a szuleim itt nem engedik ezert valaki masnal lessz..12 evesen azmeg egy kicsit olyan izee, de 13 evesen mar vegulis a kamaszkor kezdete, es mar valami jobb bulit akarnank, szerintetek ebbe mi ferne bele?Csajok?Pia?Mert gondolkozunk rajta hogy este bemenjunk a varosba, gondolom lesznek olyan unalmss commentelok h 13 evesen menjek legozni..De szerintem tisem akartatok magatoknak unalmas gyermekkort..Nem azert akarunk ilyen bulit mert az meno...Hanem mert szeretunk bulizni stb..es ezert akarunk valami jot csinalni. Ebbe mi ferne bele szerintetek?Meg tippeket tudnatok adni?H csajok belefernenek e ilyen evesen meg ilyenek?


2015. dec. 4. 21:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elirtam fiu vagyok..13/F
2015. dec. 4. 21:46
 2/14 anonim válasza:
0%
Na ide figyelj. 13 évesen tényleg menjél vissza legózni!
2015. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
13 évesen buli? pia? csajok? MIVAN? Gyerek vagy még.
2015. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak házibulit tudsz, szórakozóhelyekre nem fognak beengedni titeket, max lányokat, meg többieket sem fogják elengedni szüleik, hogy ti random kóboroljatok a városban.


A 13 éves lányukat sem nagyon fogják elengedni a szülők egy házibuliba ahol a pia és pasik vannak, még akkor sem ha csak az egyik.


De sok sikert kívánok, én is szívesen átéltem volna egy ilyet 13 évesen :/

Csak sajnos nem te hozod a szabályokat. Talán ha eszméletlen jófej szüleid vannak behazudják többi szülőnek, hogy végig figyelni fognak rátok, aztán elhúznak valahova, de ilyen szülőből 10db ha van. De szülői egyeztetés nélkül kétlem, hogy bárkit elengednének 2 legjobb haverodon kívül.

2015. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Seriously?! Itt tart a vilag? Mondom én ezt 17 eves tinilány fejjel! Eletemben nem voltam meg buliban (sajat döntés alapján, nem szülők miatt). Mar bocs, de muszaj azt mondanom, hogy igenis Te ehhez meg nagyon nagyon fiatal vagy, bármennyire is nagyfiunak erzed magad.
2015. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 $$$$$ ***** válasza:
91%
Én 16 vagyok és faterék max 22 ig engednek el. De általában 20 -21 re ithol kell hogy legyek és max heti 1- szer. És mindig el kell mondanom hogy hova megyek . Tehát szerintem is ráérsz még 2-3 évg. Engem tavaj még sehova se engedtek el este. Szterintem rendesek a szüleid hogy megengedték a házi bulit így is hogy csak 13 vagy. Nekem biztos hogy nem engednék.
2015. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem erzem magam nagyfiunak..Es nagyon felreertitek..Nem szorakozohelyekre gondoltam..Csak ugy este bicozgatni, a piat meg maximum 1 sorre ertettem..Nemvagyok en olyan extreme cigis pias izze akikmar 11 evesen a szajukba cigivel vannak..azt a csajokat is azert irtam h 13 evesen mik fernenek bele..Eszembe sem lenne csajokat hivni meg ilyen idos koromban..Akkor mondom ugy hogy maximum 1 darab sor, zene pizza, ejszakai bicozas
2015. dec. 4. 22:07
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Régebb (12-13 éven) én is csaptam kis pizsamapartikat, de egyszer SE volt ott sör, meg pia.

Tisztán emlékszem, hogy a szüleimet nagyon rá akartam venni hogy elmenjenek itthonról, és NEM sikerült. Így utólag nem is bánom, bár egyszer a tesóm maradt itthon, s úgy jobb volt :)

Diszkófényes bulira, tényleg nincs szükség! nem ez a módja, hogy ne 'kockuljatok' egész este!

Az én régi ittalvós buliaimnál mindig jól lehetett szórakozni gép nélkül is.

Írok néhány programot, amit még ma is szívesebben csinálnék, mint hogy kimenjek sörözni, és diskozni.

PL.

- Sminkelés - tudom, hogy csak 13 vagy, de kis, hülye arcfestésekkel is rettentően jól lehet szórakozni

- Pizza evés - ez az a hely, ahol a + kalória most nem fog számítani, és ugyebár egy normális vacsora is kéne nem csak édesség

- Filmezés - bár, mi a horrort néztük ennyi idősen is, nem sikítottunk meg minden, úgyhogy bátran eresztettük s nem érdekelt hogy a másik szobába anyuék hallják, na meg 2 órát felemésztett ez is

- Pletyka - ki ne érezné magát főbbnek, mikor kioktat mást... s közben mindenki élvezni, sőt hozzászól (persze, nem szép dolgod, de mégiscsak lányok vagyunk...)

- Üvegezés - enyhe verzió: "'kibe' vagy szerelmes", "be mersz-e menni a fürdőbe leoltott villannyal", "csukott szemmel rajzolás" stb.

- Karaoke

- Rémtörténetek mesélése

- Édességek (kevés is elég hidd el :D)

- Kedvenc bandák, sorozatok kimesélése

STB.


Hidd el, gép nélkül is folyik az élet, és nem kell hozzá a 18 éves kamubizonyítvány meg a késő esti lógás.

Lehet, hogy most én tűnök az unalmas kisokosnak, de idővel meg fogod bánni, amikor visszaemlékszel egyetemista korodba, hogy "már 12 évesen ittam", MÉG akkor is ha most dicsőségnek látszik.

2015. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 $$$$$ ***** válasza:
Az belefér szerintem ha a szüleid megengedik :) egyébként a csajok részel semmi baj .:) jó ha van barátnőd.(nekem sajnos nincs :( ) . Meg hát mi is piáltunk néha haverokkal enyi idősen ;) de ne idd magad teljesen le. :) csak módjával :) 2-3 sör meg max 1-2 db 3cl es ;)
2015. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ertem:D Hat igazatok van tudom hogy ha maid visszagondolok akkor elszegyellem magam dehat naah tiis voltatok "kamaszok" vagyis meg nemteljesen vagyok az, de a lazadas kora vagy mi:D Koszi a valsszokat Am Discofenyt azert hozunk mert zenet, mert Dj akarok lenni szoktam is mixelgetni Virtual Djn es mostvettem a gyujtott penzembol egy hangszorot, discofenyt es jo lenne gyakorlashoz ez a "buli" kis pizza sok cola beszelgetes, max bicozas az utcaban:D
2015. dec. 4. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!