Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen buli ferne bele? 13/L

Tozser Alex kérdése:

Milyen buli ferne bele? 13/L

Figyelt kérdés

Hamarosan szilveszter..2eve meg 11 eveswn atjott par baratom szilveszterre, hat jovolt decsak kockultunk.Most nyaron tartottam egy mini hazibulit haverokkal az udvaron reggelig, de anyamek otthonvoltak es szarvolt..Haat szorakoztunk ejszaka elmentunk bicozni, 1 sort megittunk, discofeny+zene kis lazulgatas volt..

Most szilveszterkor is bulit akarunk csinalni, most a szuleim itt nem engedik ezert valaki masnal lessz..12 evesen azmeg egy kicsit olyan izee, de 13 evesen mar vegulis a kamaszkor kezdete, es mar valami jobb bulit akarnank, szerintetek ebbe mi ferne bele?Csajok?Pia?Mert gondolkozunk rajta hogy este bemenjunk a varosba, gondolom lesznek olyan unalmss commentelok h 13 evesen menjek legozni..De szerintem tisem akartatok magatoknak unalmas gyermekkort..Nem azert akarunk ilyen bulit mert az meno...Hanem mert szeretunk bulizni stb..es ezert akarunk valami jot csinalni. Ebbe mi ferne bele szerintetek?Meg tippeket tudnatok adni?H csajok belefernenek e ilyen evesen meg ilyenek?


2015. dec. 4. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen vadul ittam, keféltem, buliztam, állatkodtam
2015. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek több előttem szólóval, de nem olvastam mind el.

Fiatal vagy ahhoz hogy igyál. Bulizzatok, érezzétek jól magatokat, de a piát hanyagold. Ha kivételes alkalom, csak szilveszterkor innál egy picit, az inkább legyen akkor egy kis pezsgő, éjfélkor koccintva, vagy max 1 sör.

13 évesen a házibuli nagyon jó, és nem kell ennél cuccosabb dolog. Sokan idősebben is otthon ülnek kisebb társaságban, szerelmükkel, vagy csak 1 baráttal. Szóval a lényeg érezzétek jól magatokat.


Nézzetek filmet, beszélgessetek mindenről, lehet römizni, monopoly, kártya, gépen játszani, zenét hallgatni, táncolni, stb.


Remélem jól fogjátok érezni magatokat!

2015. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Kellemes karacsonyi unnepeket, es boldog ujjevet!
2015. dec. 4. 22:32
 14/14 $$$$$ ***** válasza:
90%
Neked is :) és aztán érezd magad jól ;)
2015. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!