Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az én legjobb internetes...

Az én legjobb internetes barátnőm valaki mást nevez a legjobb barátnőjének akiről még képet sem látott, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 13 éves vagyok, a barátnőm 17 és akit ő néz annak az meg 18. Én nagyon szeretem ezt a barátnőmet és kb minden nap skypolunk több órát is de ő még sem engem tekint a legjobb barátnőjének. Hanem egy másik lányt. Róla még képet sem látott sose és a hangját sem hallotta, facebookon sincs fent róla kép.

Én a barátnőmtől több mint 200 kilóméterre lakok de elmennék hozzá ha ő szeretné, ők egymástól 30 kilóméter de nem találkoztak még pedig barátnőm szerette volna.

Szerintem kamu az a lány, de a barátnőm mégis isteníti. Mit csináljak? Mindig mondom a barátnőmnek hogy ne fűzzön nagy reményeket meg hogy így ez nem jó, kérjen róla képet de olyankor meg haragszik rám :(


2015. dec. 5. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a barátnőddel, ha neki fontosabb egy hülye p/csa, akit még csak nem is látott, akkor meg is érdemli. Remélem, pofára esik és kiderül, hogy nem is egy 18 éves lánnyal beszélget, hanem valami perverzzel.
2015. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 évesen több eszed van, mint neki 17 évesen, ez is valami.


Talán imponál neki, hogy egy 18 éves lány (vagy valaki, akit annak hisz) barátkozik vele. Talán nem hangzik nagy dolognak, de amíg az ember nem tölti be a 18-at, addig hajlamos nagy jelentőséget tulajdonítani ennek a számnak, és azt hinni, hogy nagykorúakkal lógni hiperszupermenő. Remélhetőleg nem egy perverz ül a gép túloldalán, aki jól átveri és kihasználja a barátnőd naivitását.


Sajnos nincs mit tenned. Keress más barátokat is, akik jobban illenek hozzád intelligenciában, de azért tartsd fél szemedet ezen a lánykán, nehogy hülyeséget csináljon...

2015. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miről tudtok naponta órákig skype-olni? Nekem az is kínzás, ha öt percet kell beszélnem valakivel..


A barátnőd elég buta, de neked sem kellene ilyen görcsösen ragaszkodnod hozzá. Attól, hogy szeretnénk, hogy valaki szeressen, ő még nem fog minket szeretni. Ráadásul szerintem a legjobb barátságot nem lehet kiharcolni. Az vagy kialakul valakiben, vagy nem. Te nem tudhatod, hogy ő miért azt a lányt tartja a legjobb barátjának (függetlenül a valóban furcsa körülményektől, láthat benne valamit, amit benned nem).

Ha kiérdemled, hogy a legjobb barátjának tartson, akkor úgyis annak fog. Ha pedig úgy érzed, mindent megtettél ennek érdekében, ő mégsem foglakozik veled kellően, és ez téged bánt, akkor el kell neki mondanod, vagy esetleg abba kellene hagynod a vele való beszélgetést, ami lassan már az "erőltetett" területén mozog.

2015. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!