Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy engem tartson...

Mit tegyek, hogy engem tartson a legjobb barátnőjének?

Figyelt kérdés

Egész életemben arra vágytam, hogy valakiben megtaláljam az igazi, legjobb barátnőt. Aki számíthat rám, akire számíthatok. Akinek feltétel nélkül nyújtom a kezem és aki gondolkodás nélkül felhív, ha öröm éri vagy ha baj van.

Most úgy érzem, kialakult egy olyan barátságom, amely hosszútávon végre tényleg az igazivá válhat, ennyire még senkit nem éreztem hozzám illő barátnőnek.

Viszont neki van egy legjobbnak nevezett barátnője még a középiskolából és hát még most, majd' 10 év után is tartják a kapcsolatot. Bár úgy vettem észre, velem gyakoribb kapcsolatban van, mint vele.

Mi lesz ennek a vége?



2014. márc. 18. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ismerős helyzet. Én is mindig erre vágytam, de a mai napig nincs "BFF"- em. Viszont vannak olyan barátaim akikben megbízok. Nem csak lány lehet a legjobb, lehet hogy van olyan srác aki megbízhatóbb mint más lány. Nem kell, hogy egy kiemelkedjen a sok közül, elég ha csak jól érzed magad velük és vigyázol a bizalmukra.
2014. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!