Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20on éves lányok! Ti is ilyen...

20on éves lányok! Ti is ilyen ritkán találkoztok a barátnőtökkel/barátnőitekkel?

Figyelt kérdés

Mi hetente egyszer vagy kéthetente egyszer találkozunk facebook-on pát naponta beszélünk. ( de ez változó van amikor naponta írunk egymásnak ha úgy van)


24/L


2015. dec. 12. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Hetente többször látom őket előadásokon és azon felül is elmegyünk párszor valahová.
2015. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ennél ritkábban.
2015. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátnőim.Csak két ember van,akit igaz barátnak mondhatok.Változó,rohadt sokat dolgozik az egyik,szinte éjjel-nappal.Nagyon ritkán tudok találkozni vele.A másikkal olyan 3 havonta szoktam,mikor,hogy ér ő is rá.
2015. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekunk alig jon ossze a havi 1x a rossz munka beosztas mijat :(
2015. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy igaz barátnőm van, akit régóta ismerek. Ő rengeteget dolgozik, és mivel idősebb nálam és van családja is, velük tölti a legtöbb szabadidejét. Évente 4-5 alkalommal találkozunk csak, de telefonon szoktunk gyakran beszélni. 28/N
2015. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Változó.


Sajnos utóbbi időben nagyon ellentétesen dolgozunk vagy van programunk.


Régebben minden nap minden másnap együtt voltunk plussz sokat beszéltünk a neten. Azóta volt,hogy nem itt lakott hanem párjával. Ő is dolgozott én is dolgoztam. Nem tudtuk megoldani a talit.Ő is szabadnapján inkább a lakást rakta rendbe főzött meg a párjával volt.


De két-3 hetente pár órára össze hoztuk a talikat. Beszélni 2-3 naponta beszéltünk,volt mikor naponta.


Aztán most,hogy vissza költözött. Teljesen káosz.Itt lakik 5 percre de heti1x ha tudunk találkozni. Most én dolgozok plusz hétvégén tanfolyamra jártam. Most már csak januárban megyek 1x-2x szombaton. Most szabin van vmi ekcéma kijött a kezén és így nem engedik dolgozni.De hát én 8-4 ig dolgozom fél 5 re érek haza.Neki meg akkor vannak progik, randizgat stb.. Hétvégén meg 9-6 ig Pesten vagyok 7-8 ra értem eddig haza,tök fáradtan. De volt mikor ő már nem volt itthon akkor. Tanfolyamon vagy ha dolgozok nem tudok annyira írogatni. Szóval kicsit káosz :D De most remélem rendeződnek a dolgok.


Szóval mi találkoznánk hét napból 6 tuti csak nem jön össze.


Sajnos a mai világban nehéz össze egyeztetni.


23/L

2015. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Változó, ha úgy van, akkor naponta összefutunk, máskor meg hetekig nem. Mivel csoporttársaim közül nincsenek közeli barátaim, így őket pl suliban, egyetemen nem is látom. Néha esik meg olyan, hogy egy barátomba véletlen belebotlok az egyetemi kávézóban, és akkor beszélünk egy kicsit.
2015. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!