Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezhetnék ilyen...

Hogy szerezhetnék ilyen barátokat?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista lány vagyok. Ha valaki közel kerl hozzám, azzal szívesen elmegyek bulizni, sörözni/inni, nagyon szeretek néha kikapcsolódni- illetve szeretnék, mert van egy kis probléma:

elsőre nagyon visszahúzódó és csöndes vagyok, így eddig mindig olyan emberek találtak meg, akik este tízkor már ágyban vannak, semmi alkoholosat nem isznak, nem képesek magukat egy buliban elengedni. Félre ne értsétek, nincs ezzel semmi bajom, de én néha vágyom arra, hogy elmenjek tombolni egy jót.

Volt olyan barátom, akivel lehetett volna, csak ő meg olyan szinten piás, hogy az már nekem túl sok, hótrészeg nem akarok lenni, értelmét sem látom.

A barátommal néha elmegyünk sörözni, de neki vannak barátai, akikkel eljár, úgyhogy őt nem akarom folyton rángatni és az ő pasi haverjaihoz meg nem akarok becsatlakozni, mert nem szeretnék a nyakán lógni és úgy az már nekik nem az igazi, ha ott van egy lány is- szüksége van neki is a saját szférára.

Viszont így nincs senki, akivel elmehetnék és a sok vizsga után, tanulás közben nagyon szeretnék picit így lazítani, hogy elmegyek egy koncertre, vagy táncolni egy-két baráttal, barátnővel, de nem megy az ismerkedés, azt látják, hogy zárkózott vagyok, pedig nekem csak több idő kéne. De addigra már mindenki talál magának hasonló habitusú barátokat, én meg itt vagyok évközben és ennyi :(

Egyedül meg sem inni, sem koncertre menni nem szeretnék...


2015. dec. 14. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt!
2015. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, elmehetünk valamikor ismerkedni, barátkozni, de garantálni nem tudok semmit
2015. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.:azt hittem, a barátkozáshoz rögtön kétéves garancialevél is jár :P
2015. dec. 14. 20:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a barátságok spontán jönnek, én meg valahogy mindig kimaradok- vagy olyanokkal hoz össze a sors, akiket nagyon szeretek, de nem lehet velük ilyesmit, mert nem szeretik.
2015. dec. 14. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Keményíts be, azzal odavonzod a vadabb embereket.
2015. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös azt mondod legyen kemény mint a Tek és a betyárok? :XD
2015. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen koncertekre szeretnél menni?? :D
2015. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Főleg rock és metal, ami érdekel, de szinte semmilyen koncerttől nem zárkózom el elsőkörben :)
2015. dec. 14. 22:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kemény fajta :(
2015. dec. 14. 22:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen jó lenne lemenni a Tescoba és venni barátokat garanciára xD Egyébként én szívesen barátkoznék veled meg elmennék koncertekre is, bár nem vagyok rocker, de egyes metál zenéket kifejezetten szeretem, főleg az északi kalóz és viking metált. 21F
2015. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!