Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék Koreai...

Ria10 kérdése:

Hogyan szerezhetnék Koreai barátokat?

Figyelt kérdés
Van egy netes oldal az InterPals ahol kül - vagy belföldi emberekkel lehet ismerkedni nem párkereső csak ilyen haverkodás és találtam egy lányt akivel hasonló az érdeklődésünk és szimpatikus volt amit a profilján írt magáról gondoltam biztos jóbarátok lehetnénk ezért írtam neki válaszolt is de most ne nézzetek hülyének de ráparáztam hogy jujj miről tudnék vele beszélni KÉRLEK segítsetek már egy napja válaszolt nem akarom hogy hülyének nézzen mert én kezdeményeztem a beszélgetést aztán meg én nem válaszoltam légyszii sürgős ajánlanátok nekem valami jó beszédtémát akinek már van tapasztalata ilyen netes barátokkal!!!!Ja azok a válaszok nem érdekelnek akik azt hiszik hogy csak a Kpop miatt barátkoznék koreaiakkal ezekből már elegem van az értelmes válszokat előre is köszönöm!!

2015. szept. 12. 08:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja ha ez segít 15 éves és Teaguban él
2015. szept. 12. 08:36
 2/2 Lipton18 válasza:
Bármiről beszélgethetsz vele, ami érdekel. Kérdezz róla, a hobbijairól,a városról, ahol él, a mindennapjairól. Kérdezd meg, hogy milyen ott az iskola. Valószínű ő is visszafog ezekre kérdezni, és valamelyik témakörből kiindulva csak kikerekedik majd egy beszélgetés köztetek:D
2015. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!