Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan váljak vicces személyis...

Hogyan váljak vicces személyiséggé? 18/f

Figyelt kérdés
inkább komoly vagyok és sajnos nem olyan jok a vicceim se. nem érzem hogy melyik lenne jo es melyik nem. Kérlek titeket hogy segitsetek.

#vicces középpont ember tini
2015. dec. 15. 16:22
 1/7 anonim válasza:
Olvass több viccet, nézz több vicces műsort, próbálj "vicces" emberek vicceit hallgatni, elemezd általában a vicceket (miből állnak, mi vicces bennük), tudatosan erőltesd a viccgyártást (ne más előtt leginkább, hanem magadban). Remélhetőleg az agyad elkezd viccsablonokat raktározni és a "viccgyártásért" felelős agyrész(ek) is fejlődik(-nek).
2015. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyébként a komolysággal is lehet aratni bizonyos társaságokban. De a komolyság önmagában nem elég, intellektus, műveltség kéne.
2015. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd ezt a vicc dolgot, mert vagy belülről jön, vagy sehogy. Lehet, hogy később majd rájössz az ízére, de ha nem, az sem baj. Nem mindenki díjazza az állandóan vicces embereket, főleg ha még ezt erőltetik is.
2015. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben társaságban sajátítják el azt hogy hogyan kell vicceseket beszólni. Szóval keress barátokat, tanulj tőlük, ha őket viccesnek tartod, vagy annak látod őket. Viszonylag sok idő beletanulni, akár évekbe is beletelhet.
2015. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél egy bohóc.
2015. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szórakoztató ember definiciója:


Hatalmas s€ggfej tömérdek önkritikával. Csak hogy megmaradjon a harmónia.

2015. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyelj nem kell azt erőltetni majd jön magától a humor bomba én is sokáig csendes komoly voltam de mára sokat változott és így magától szóval csak idő kérdése
2015. dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!