Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jó ajándék egy...

Szerintetek ez jó ajándék egy lány barátnak, aki most lesz 30? Vagy esetleg van valakinek valami vicces, frappáns ötlete?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 7. 17:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szerintem nagyon jópofa de lehet hogy megsértődne rajta..te ismered, szerintem döntsd el, mindenesetre szerintem nagyon meno :"D
2015. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon nem jönne be, egy kicsit sem viccesek a cuccok, amik benne vannak és hát eleve egyértelmű, hogy nem szántál időt arra, hogy találj neki valamit, amit te tényleg frappánsnak találsz.
2015. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor 1-1:) Azt megtudhatom hogy az első illetve a második válaszoló milyen nemű?:)
2015. nov. 7. 18:13
 4/19 A kérdező kommentje:
Gondolom a második válaszoló leányzó...:)
2015. nov. 7. 18:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Így van, a kettes vagyok, 34 éves nő.
2015. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam még egy ál-Oscar szoborra is és rágravíroztatnám, hogy a legjobb harmincas...:)
2015. nov. 7. 18:52
 7/19 anonim ***** válasza:
A másik ötletnél jobb az Oscar-szobor. De olyanban nem gondolkodtál, aminek értelme is van, attól még lehet vicces is, csak, hogy személyre szabott ajándékot kapjon. Nem tudod esetleg, hogy neki mi tetszik, mit szeret, stb.?
2015. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ennek is van értelme, kirakja majd valahova és gyönyörködik benne.:) Szerintem ez jól néz ki és egyben jópofa is, így van is neki értelme, szerintem.:)
2015. nov. 7. 19:27
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon jut eszembe ennél jobb ötlet most hirtelen, és hogy mi az, aminek igazán örülne.
2015. nov. 7. 19:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Az ál-Oscar remek ötlet - de igazából én ezt a kis csomagot is értékelném, szerintem vicces. XD
2015. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!