Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak olyan lányoknak lehetnek...

Csak olyan lányoknak lehetnek igazi, rendes fiú barátai, akik csúnyák?

Figyelt kérdés
Ha már szép, akkor többet akarnak tőle a barátai mindenképp?
2015. dec. 17. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem van két lánybarátom, mindkettő igencsak szép, de egyikőjüktől se akarok többet.

22/F

2015. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Van lánybarátom,aki gyönyörű,de nem akarok tőle semmit-

2015. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem is barátkozom olyannal aki nem szimpatikus külsőre.
2015. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon rosszul látod a dolgokat kérdező. Ha valaki nem annyira szép akkor is akarhatnak tőle többet. Így lehet leszűrni, hogy valakit csak a külső érdekel, vagy tényleg az EMBERBE szeretett bele.
2015. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak olyannak :) Nekem volt 1-2 igazi lány barátom csak mindegyik elköltözött. Az egyik nagyon jól nézett ki szerintem, mondjuk ő többet akart de én nem akartam bonyolítani a helyzetet. Később lehet lett volna valami de ez így volt jó. A másik nagyon fiatal volt, ő is elköltözött, utána még beszéltünk néha. Jó csaj lett, de ennyi. Már éli a kis életét :)
2015. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 elwera ***** válasza:
Passz, nekem minden fiúbarátom próbálkozott előbb vagy utóbb.
2015. dec. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem. sok lány aki fiúkkal barátkozik, kicsit fiúsabban öltözködnek, és kicsit fiús stílusuk és érdeklődésük van, ezért inkább haverként tekintenek rájuk a fiúk. az ilyen beleszeretős esetek akkor vannak, amikor az adott lány tényleg nőiesen öltözködik, beszél. meg persze sztem még azért szokott ez lenni, mert talán sokan ha kedvelnek valakit az ellenkező nemből, azt hiszik, hogy csak szerelemmel tudják kifejezni, vagy hogy az a szerelem, vagy nem akarják elveszíteni stb..:)
2015. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!