Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne tépjem meg...

Mit tegyek hogy ne tépjem meg egy szép napon?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok, ő is. 5 éves korunk óta nagyon jó barátok/szomszédok/osztálytársak/padtársak voltunk, de most minden megváltozott, valósággal már a társasága is irritál. Minden egyes félévben más pasija van, csokolozik, éjjel 10-kor megy randizni...

Korustag (milyen véletlen, gyerekkori álmom volt hogy én az legyek, jó hangom is van, dehát nem vagyok Kelemen családból való sohasem kérdeztek arrol megyek-e xd), de ének orán csak tátogtat, mégis olyan szép hangja van... És kb. mindenből ugy állunk hogy a kis ujját nem mozditja de szép, és jó és el vagyunk vele...

De ma kiütte a biztositékot! 9 éves korom ota van egy fiu, osztálytárs akivel mindig beszélgetni szoktunk, és bár egyikönk se mondja el de titkon több van köztünk mint barátság.. Ez a kis k betüs meg fogta magát és elkezdte illet magát elötte! Azt hittem leütöm.. de a legroszabb az hogy obba az osztályba akar jönni ahova én megyek, és félek hogy nem tudom sokáig rejtegetni az indulatom, és végleg elegem lesz abbol hogy én ezerrel dolgozok azon hogy egy kis sikerélményem legyen, neki meg minden odapottyan a s*gge alá..



2015. dec. 18. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejöttök egymásnak a sráccal, akkor egymással foglalkozzatok, ne vele. Ha tényleg több van köztetek, akkor hiába kelleti magát neki. Ahhoz meg mi közöd, hogy hány csávóval kavar meg mikor jár haza? :D
2015. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert általában velem jár probára, cserkészetre és mi egy másra... de már a könyökömön jön ki
2015. dec. 18. 16:21
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
irigy vagy
2015. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a kórustagságot nem értem, mi azzal a baj? a többi is csak hiszti, nekem ebből az jön le, hogy féltékeny vagy rá

egyedül a fiús dologban értek veled egyet, az nem szép dolog

ha valaha is barátok voltatok (ebből a leírásból nem jön le nekem, hogy valaha is azok lettetek volna), akkor beszélgess el vele erről, hogy mi nem tetszik

2015. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mért lennék rá féltékeny? 14 évesen ugy viselkedik mint egy k betüs, a barátomra is ráront, ráadásul ugy lopja el az almaimat hogy közben semmit nem tesz értük.. Akát hogy nézzük ilyen emberekre nem lehet irigy lenni
2015. dec. 18. 16:40
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Például tanulj meg helyesen írni, olvass többet, legyél jobb tanuló nála és őt felejtsd el. Nem katasztrófa, ha valaki 14 évesen nem csókolózik minden nap másik pasival. :)


Nézd, az a kórus, ahol egy hang nélküli hülyét felvesznek és alkalmaznak, akár a Kelemen családból való, akár a Szabóból, annyit is ér. Minek tolakszol oda? Miért nem keresel egy valódi, normális kórust, ha annyira szép hangod van és annyira szeretnél énekelni?


Te csak dolgozz szépen ezerrel tovább és ne olyan emberbe kapaszkodj, aki a rossz út fele vinne. Aki este 10-kor megy randizni 14 évesen és ezt a szülei engedik is neki, az bizony nem lesz agykutató. Inkább egy ékezettel több. :)


Akinek minden odapottyan a s..e alá, abból nem lesz semmi. Hidd el, elég régen élek ezen a Földön, tapasztalom, tudom. Amiért az ember nem harcol meg, azt nem is becsüli meg. Ami csak úgy odapottyan, az el is párolog hamar.


Ne tépd meg, mert azzal magadat alázod meg - minek mennél le az ő szintjére, hogy legyőzzön ott a rutinjával? -, inkább keresd olyan emberek barátságát, akik felfelé visznek, ellentében ezzel a libával, aki csak a mocsárba húzna le.

2015. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ellopta az álmaidat... igaz, hogy te sem mozdítottad a kisujjadat sem, hogy valóraváltsd őket. Meg azt sem értem, miért ne lehetnél mondjuk te is kórustag, attól még hogy ő az lett? A fiút meg, ha egy kis kelletéssel el tudja venni tőled, akkor az a kapcsolat annyit is ért. Ne legyél proli, az életed alakulasáról nem a barátnőd tehet, hanem csakis te, ha valamit akarsz hát dolgozz meg érte.
2015. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiú, ha van egy kis esze, őt választja. Ő legalább minimális erőfeszítést tesz egy kapcsolatért, te meg friendzonolod őt...
2015. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkora egy itélkezők vagytok! Tessék hogy ne én legyek a bünős, mert "semmit sem teszek az álmaimért".

Mért kellene most "tennem" azért hogy korustag legyek?

Általában oda felkérnek, vagy ajánlanak, nem peddig törtetsz hogy igenis az akarsz lenni.. Csak lenéznének ha egyszercsak megjelennék, a semmiből és kb. semmit sem érnék el vele

2015. dec. 19. 15:38
 10/12 A kérdező kommentje:

És "minimális" erősfeszitést -.-"

Nem tudom mennyi erőfeszités kell ahoz, hogy kivillatsa elötte a köhömm részeit, és ugy riszálja elötte a köhömmjét hogy közben ott vagyok mögötte! Ha neked ez erőfeszités akkor eddig belehaltál a munkába!

2015. dec. 19. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!