Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne tépjem meg...

Mit tegyek hogy ne tépjem meg egy szép napon?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok, ő is. 5 éves korunk óta nagyon jó barátok/szomszédok/osztálytársak/padtársak voltunk, de most minden megváltozott, valósággal már a társasága is irritál. Minden egyes félévben más pasija van, csokolozik, éjjel 10-kor megy randizni...

Korustag (milyen véletlen, gyerekkori álmom volt hogy én az legyek, jó hangom is van, dehát nem vagyok Kelemen családból való sohasem kérdeztek arrol megyek-e xd), de ének orán csak tátogtat, mégis olyan szép hangja van... És kb. mindenből ugy állunk hogy a kis ujját nem mozditja de szép, és jó és el vagyunk vele...

De ma kiütte a biztositékot! 9 éves korom ota van egy fiu, osztálytárs akivel mindig beszélgetni szoktunk, és bár egyikönk se mondja el de titkon több van köztünk mint barátság.. Ez a kis k betüs meg fogta magát és elkezdte illet magát elötte! Azt hittem leütöm.. de a legroszabb az hogy obba az osztályba akar jönni ahova én megyek, és félek hogy nem tudom sokáig rejtegetni az indulatom, és végleg elegem lesz abbol hogy én ezerrel dolgozok azon hogy egy kis sikerélményem legyen, neki meg minden odapottyan a s*gge alá..



2015. dec. 18. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hisztis liba vagy. Nem baj, majd felnősz egyszer, bár azért 14 évesen lehetne már több eszed is.


Nem tudom, ez sznob földjén hogy működik, de a normálisabb kórusokban tagfelvételt tartanak, és aki oda be akar kerülni, igenis nagy erőfeszítéseket tesz, hogy tökéletes legyen a hangja, és megnyerje a többiek tetszését.

Én 14 évesen azért tettem nagy erőfeszítéseket, hogy bekerüljek abba a középiskolába, ahova menni akartam, majd később arra az egyetemre, ahova igazán menni akartam. Az egész életünk erőfeszítésekből áll, mindenért meg kell küzdeni. Rohadt kényelmes életed lehet neked is, ha ezt nem látod be.

Vegyél vissza a stílusodból, különben nagyon nehéz jövő vár rád.

2015. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"ráadásul ugy lopja el az almaimat hogy közben semmit nem tesz értük"

Bakker! Hogy lehet úgy almát lopni, hogy nem tesz érte?

2016. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!