Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány barátnak ezüst nyaklánc...

Lány barátnak ezüst nyaklánc karácsonyra jó lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és van egy lány barátom, szintén ennyi idős, akinek karácsonyra vennék egy ezüst nyakláncot.

Nem nagyon elrugaszkodott, vagy szerintetek egyáltalán ez jó ajándék? Köszi előre is!


2015. dec. 19. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ajándék, de csak akkor, ha a lány szokott ékszert hordani, mert ha nem, akkor valószínűleg nem fogja felvenni. 15/l
2015. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ha hord nyakláncot
2015. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Még egy kérdés a kérdésben, szőke, kék szemű, nagyon vékony lányról van szó. Néztem többfajta medált.

Három van, amelyik szerintem szóba jöhet, KIS VIOLINKULCS, ÉLET FÁJA, vagy BÉKEJEL.

Szerintetek? Én a violinkulcsra gondoltam, mert az olyan egyszerű, vékony, elegáns és fiatalos. Az élet fája nekem kicsit már az idősebbekre asszociál, a békejel az pedig talán kicsit komolytalan.

2015. dec. 19. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jártok, tehát nem szerelmi kapcsolat, akkor furán veszi ki magát, esetleg zavarba jön. Ékszert a szerelmünknek szoktunk venni.
2015. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem egészen igaz, én is mindig kapok a barátaimtól ékszert, egyszerűen mert látják, hogy sok ékszert hordok, és tudják, hogy annak örülök. :)


Én is a violinkulcsra szavazok egyébként, főleg, ha a lány szereti a zenét.

2015. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ok, lehet en vok mar oreg ehhez:), es szerintem is a violinkulcs a nyero :)
2015. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek és legyen szép karácsonyotok! :-)
2015. dec. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!