Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan velekedtek a temaval...

Hogyan velekedtek a temaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A baratnom osszejott egy pasival, most nagy a szerelem koztuk. Ez mind szep es jo, de en teljesen hatterbe szorultam. Mikor a baratnomet elhivtam, h menjunk el valahova, o vegig a baratjaval kommunikalt telefonon, en meg ott unatkoztam mellette. Most mar nem is szoktunk talalkozni, mert masik varosba koltozott, ha netan haza jon latogatoban, akkor inkabb a baratjaval mennek varos nezesre. O azt szeretne, h jo baratnok legyunk,neten tartsuk a kapcsolatot, de nekem ez nem megy. Ti mit csinalnatok?
2015. dec. 19. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Engedd el, egy idő után majd rájön,hogy nem kellett volna elhanyagolnia téged.

De akkor már lehet, hogy késő lesz. Én nem futnék utána, elmondanám őszintén mit gondolok erről az egészről, ha ezek után se változna valamit akkor lépj tovább.

Szerezz új barátokat. ha ennyire nem számítasz neki,hogy nem akar látni, akkor lelke rajta. Neked ott az életed.Lesz tőle jobb is.

2015. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!