Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vélekedtek, egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vélekedtek, egy kapcsolatban mindig van domináns fél, aki kvázi "uralja" a másikat?

Figyelt kérdés

Ha lehet, írjatok saját tapasztalatokat is. :)

Köszönöm.


2012. nov. 6. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hááát, szerintem ritka az, ahol teljesen egyenlően oszlanak el az erőviszonyok. Olyan van a környezetemben, ahol, mint egy mérleg, billeg a dolog, hol egyikük, hol másikuk "dominánsabb" (gondolok itt a döntésekre, pl.).

Sajnos én nagyon erős személyiség vagyok, az eddigi párjaimat mindig sikerült elnyomnom, pedig nagyon nem szeretném...

24N

2012. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tartsd be a tesókódexet, Marshall.


Barney Stinson

2012. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is billeg a mérleg, én nagyon erős személyiség vagyok ált a hétköznapi dolgokban én döntök, a párom hagyja, háttérbe marad de amikor ő akar valamit igazán akkor nincs ember aki megállíthatná
2012. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon domináns vagyok, de a barátom még jobban. Általában úgy van, hogy közösen hozunk meg fontos döntéseket, de pl. ha étterembe, vagy moziba megyünk, én választom ki az éttermet, vagy a filmet. Szexben ő a domináns és pont ezt imádom. 21/L.
2012. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt, jó esetben soha.

Én jóval dominánsabb vagyok a barátomnál (szexben is), de nem nyomom el. Nem is tudnám vele megtenni. :)


Egyszerűen engem lehetetlenség irányítani, de megkérni meg lehet dolgokra. Épp ezt szereti bennem.

Összességében "egyenlőek" vagyunk, az, hogy én irányítok mindkettőnknek megfelel.

Azt mondja, valószínűleg épp ezért vagyok megértőbb, kevésbé kritikus, mint sok nő, aki a férfitől várja el ezt (aztán mindenbe beleköt).


De általános szabály nincs erre.

Sokféle dominancia van, létezik kellemes, nem leuraló jellegű is!

2012. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném, hogy a barátom is domináns, csak nem velem szemben. De fiúk, férfiak között például amolyan "alfahímnek" számít, voltak "balhéi", nagyhangú, viszi a társaságot, megszabja az irányvonalat, stb. :)
2012. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hááát... A mostani barátom jóval dominánsabb nálam, ersebb személyiség, nagyon magabiztos és ha eldönt valamit lehetetlen megállítani. Én nem ilyen vagyok... sokszor engedek neki, de van azért amiért kiállok. Engem nem zavar, hogy ilyenek vagyunk, szeretem ha valaki 'irányít' (persze nem teljes mértékben, nem szeretek teljesen függni valakitől). De néha egy kis csellel rá tudom venni, hogy az én opciómat válaszuk :) (kb. mint amikor a kisgyerekeket akarjuk elhallgattatni és azt mondjuk, hogy most játsszunk alvósat.. :D nekem be szokott válni.)
2012. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!