Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem barátkoznak velem?

Miért nem barátkoznak velem?

Figyelt kérdés
Anyuka vagyok, de még máig sem barátkoznak velem az itteni lányok /anyák . Fiatalabb koromba sem . Pl a buszon is csak fiuk ultek mellém, ma szuloi értekezletenis csak ferfiak . Egy anyuka sincs akivel elmehetnék játszora a gyerekkel vagy kozos séta stb. Borzaszto ez a magány . De amit jobban elszomorit az az hogy a gyermekemnek sincs igy tarsasaga.
2015. dec. 20. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ebben a franckarikás világban már senki nem barátkozik senkivel sem, legfeljebb csak érdekből. Mindenki gyűlöl mindenkit, amennyire csak lehetséges. A fiúkkal mi bajod? Én is az vagyok, ha nem baj. Inkább örülj neki, hogy érdeklődnek irántad, sok anyuka aki egyedül neveli a gyermekét szerintem most irigykedik, mert nem valami könnyű gyerekkel pasit szerválni, az biztos.
2015. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma volt szülői értekezlet? Vasárnap?
2015. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nevelem egyedul a gyermekem , 4 éves a kisfiam és 3 éve neveljuk egyutt a jelenlegi párommal. Nincs bajom a fiukkal de szerintem már nem "illik" férjes gyermekes anyukanak férfiakkal haverkodni a játszoteren. Ráadásul a páromnak sem tettszene .

gyulolom ezt az egészet . A rokonok se járnak nálunk csak nagyon ritkán ÉRDEKBOL. A szuleim sem jarnak pedig 3 utcaval laknak arrebb. Van autojuk de én viszem a gyereket le gyalog hozzájuk mert ok nem jonnek .

2015. dec. 20. 20:21
 4/4 A kérdező kommentje:

A ma szot nem szoszerint értettem .

A mostani helyzetemre gondoltam .

2015. dec. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!