Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem baratkoznak velem?

Miert nem baratkoznak velem?

Figyelt kérdés
Az ismeroseim kozul vannak kb.3-an, akik birnak, a tobbiek meg levegonek neznek. Soha nem hivnak el sehova, cseten sem irnak ram. A szabadidom azzal telik, hogy itthon fekszem/eszem/tevezek/feszezek. Mindig talalnak rajtam, bennem valamit, amit kritizalhatnak. Soha senkinek nem vagyok eleg ugy, ahogy vagyok. Akarhova mentem, mindenhol kikozositettek. Mar nem is tudom, ki vagyok igazandibol, mert mindig szerepet jatszottam, hogy vegre beilleszkedjek valahova. Ugy erzem, kulonbozom a tobbiektol. Megis, mindennel jobban vagyom arra, hogy szeressenek, hogy tartozhassak valahova.
2014. dec. 28. 14:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
17/L
2014. dec. 28. 14:36
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ismernélek, tudnék segíteni
2014. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy baratom sincs, akivel elmehetnek valahova vagy csak beszelgetnenk a semmirol is. Szinten 17/L
2014. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát így nem sokat tuduk mondani, hogy nem ismerlek...


Lehet, hogy valamit furcsának tartanak rajtad (öltözködés, frizura) és ezért kerülnek.


De az is lehet, hogy te magad vagy túl visszahúzódó és ezért kívülről úgy tűnik, hogy nem akarsz beszélgetni. (persze ha beszélgetni kezdesz velük és lepattintanak, akkor más a helyzet)


15/F

2014. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy tűnik nem nagyon megy neked a szerepjátszás.

Amúgy én azt vettem észre, hogy a barát/barátnő szerzés a nagy számok törvénye alapján megy. Akinek van 400 ismerőse a facebookon, az sincs jóba mindegyikkel, csak minden 50.-el, és így nem nagy szám ha van 8 olyan barátja akik bírják.

Te neked meg van 150 ismerősöd és így 3 barátod.


De félre ne értsetek, semmit nem számít a facebook, csak példaként írtam, hogy sok ember között kell keresgélni az életben.

2014. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Segíthetek?
2014. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mintha csak magam írtam volna e sorokat... 23/F
2014. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az nem lehet,hogy olyan ocsmányul nézel ki,hogy égés veled kimenni az utcára?
2014. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha van kedved beszélgethetünk:) 16/f
2014. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8 csak vicc volt ám!!!

:)))

2014. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!