Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi a szándéka?

Szerintetek mi a szándéka?

Figyelt kérdés

Bátyámnak van egy nagyon jóképű haverja, akit egy évben max egyszer látok, akkor is csak egy ,,szia!" hangzik el. Most lesz a szülinapja, és bátyám mondta, hogy nagyon szeretné, hogy én is elmenjek. Most tölti be a 20-at. Szerintetek csak úgy elhívott, mert miért ne, vagy más jár a fjében? :') (Imádnám, ha más járna).. lel

16L



#báty #vajon tetszem neki?
2015. dec. 23. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sem jós, sem gondolat olvasó. Menj el a buliba, majd kiderül miért hívott.
2015. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

100%-ban kijelenthetem hogy fogalmam sincs.

És most reklám:

2015. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Mi szerintünk. Fogalmunk sincs. De azért ha tudnál beszélni, beszélgetni valamilyen módon kommunikálni a tesóddal, vagy esetleg a haverjával, mindjárt beljebb lennél. Én nem nagyon tudom elképzelni hogy ennyire béna legyen valaki. Engem ha elhívnak valahová tuti hogy töviről hegyire kikérdezem hogy mégis ki hogy gondolja.
2015. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"bátyám mondta, hogy nagyon szeretné, hogy én is elmenjek"


Úgy érted, a jóképű haver szeretné?

Ha igen, akkor 90%, hogy más is jár a fejében.

Menj el, legyél kedves vele, de legyél visszafogott. Ha netán az a 10% jönne be, akkor ne égesd le magad.

2015. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 Nem értem miért gondolsz bénának.:D Nyílván nem fogok egy olyan embert kifaggatni, akit nem is ismerek, bátyámat meg nem akarom ilyenekkel terhelni. Szerintem, ha bátyámnak csak a gondolat a fejébe száll, (hogy bejövök egy haverjának, ami ugye majd kiderül) már nem vinne el.

2015. dec. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!