Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkóság, ha nem megyek el...

Bunkóság, ha nem megyek el egy házibuliba karácsony este?

Figyelt kérdés
Hívott egy távolabbi barátnőm,hogy lenne-e kedvem ma menni hozzá buliba.De mondtam,hogy nem,mert itt az egész család és holnap korán megyünk még rokonokhoz is.Erre rámtette a telefont...most én lennék a bunkó,hogy karácsonykor nem akarok majd másnaposan ebédelni a családommal? -_- 19L

2015. dec. 25. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó
2015. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem haverom hívott inni este de én is nemet mondtam neki ma. Nem vagy se bunkó, se jófej. Ez van :)
2015. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Egyébként szeretek bulizni,de karácsonykor..?Nem vagyok kimondottan vallásos,de nekem nem fér össze a kettő.
2015. dec. 25. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak senki nem akart vele menni inni és lehet azt hitte te majd asszisztálsz hozzá.
2015. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából erről is van szó:D Azért is írtam,hogy távolabbi barátnő,mert inkább csak ő tart engem a barátnőjének...minden hétvégén kb talaj részegre issza magát és ehhez még káromkodós,balhézós is.Nő létére.Abszolút nem vagyunk egy világ,nem is értem,miért velem akar most inni :D
2015. dec. 25. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem bunkósság,ha nálatok most vannak.


Mondjuk nálunk most csak húgom meg barátja vannak itthon,anyum egyik barátnőjéhez ment,apum dolgozik. Én mennék bulizni,mert rokonokhoz mi ebédre megyünk holnap :D Engem nem zavar,hogy Karácsony van.


Amúgy sincs semmi Karácsonyi érzésem,tegnap vacsizni voltunk egyik mamánál holnap ebédre megyünk.Szóval engem hidegen hagy.Nincs hó,nincs akkor felhajtás mint szokott lenni.Nekem átlagos napok ezek.


Persze ha lennének nálunk vagy korán mennénk én se mennék sehová.

Viszont gáz,hogy ezt barátnőd nem érti meg.

Én is hívtam barátnőmet jöjjön át inni,de mondta most nagyszülei,meg unokatesói nála vannak. Megértettem.Mondjuk ő 5 percre lakik,de érthető,hogy nem jön.

2015. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!