Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van karácsonyi hangulatod?...

Van karácsonyi hangulatod? Mit csináljak, nincs karácsonyi hangulatom! Mások meg olyan ünnepi lázban égnek! Hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Nekem semmi érzésem nincs itt a karácsony miatt. Szeretet, meg család az megvan, meg a szent estén a vacsora, de ennyi.

Nincs semmi olyan különös érzésem, mint másoknak, akiknek fülig ér a szájuk, hogy végre eljött a karácsony, de jó!

Hogy csinálják?



2013. dec. 20. 14:59
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy egy gramm hó nincs, az meg még rátesz egy lapáttal!
2013. dec. 20. 15:00
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
még nem jött el.... másrészt,majd megjön a kedved.
2013. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Nézd a jó oldalát:

- nincs méteres hó, nem kell egyáltalán lapátolni

- nem csúsznak az utak

- mivel nincs hó, szabadon lehet közlekedni minden magyar város között,járni az országot keresztül-kasul a rokonokhoz, nem bénult meg az ország

2013. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Menj el karácsonyi vásárba, szépen csillog-villog minden, adventi koszorún gyertyát gyújthatsz esetleg, hogy gyönyörködjél benne, süssél valami süteményt, hallgass a témához kapcsolódó dalokat, márhogy karihoz
2013. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sincsen,nem is lesz,viszont augusztusban volt,és az nagyon jó volt,de most nem lesz,mert nekem olyan ismerőseim vannak,akik idegesítenek,és elrontják az egészet!Szerintem neked még mindig jobb.
2013. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

ki nem állhatom ezt a mesterséges ünnepet, mint a karácsony és húsvét.

semmi másra nincs kitalálva, mint az óriási kereskedelmi fogásokra, ilyenkor realizálódik a kereskedelemből élő üzleti csoportosulások legnagyobb haszna...

2013. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4.vagyok,mégegy,akartam írni,nemtom volt-e már írva; akartam de elfelejtettem ,valami szép terítőt fogsz, ráraksz egy kosárba szaloncukrot:)
2013. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éve a karácsony is olyan mint a többi nap.
2013. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Csatlakozom a 4-eshez, a karácsonyi vásárok kifejezetten karácsonyi hangulatot csinálnak. Menjetek el egy-két baráttal. Süssetek egy kis mézeskalácsot esetleg, vagy díszítgesd a lakást.

Nekem nagyon karácsonyi hangulatom van, pedig pont most sikerült lebetegedni kicsit, úgyhogy még csak nem is tudok teljes gőzzel készülődni.

2013. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
nekem sincs, főleg hogy 2 napot dolgozni is fogok 24 órában ráadásul.
2013. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!