Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El hívtak szilveszterre egy...

El hívtak szilveszterre egy buliba de a legjobb barátomat nem?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy jőn a barátom,ma kerdezem telefonon a másik barátom aki meg hívott hogy mégis kik jönnének? Ő le írta szépen és én rákérdeztem hogy jöhet-e a barátom erre ö azt mondta hogy inkább ne. Nem tudom hogy el menjek-e vagy inkább ne,vagy a barátomnak el mondjam-e hogy mi a szitu vagy ne? Válaszokat előre is köszi

2015. dec. 29. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
ne menj mondd neki hogy így neked sincs ha nem jöhet
2015. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alcsika443 válasza:
100%
Attól függ melyik neked a fontosabb. Hogy kivel szeretnéd jobban eltölteni a szilvesztert. Meg azt is nézd hogy melyik barátod a sértődősebb típus
2015. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem eggyikse sértődne meg! Nem olyanok.
2015. dec. 29. 01:18
 4/6 anonim ***** válasza:
én is azt mondanám hogy nem megyek ha ő sem jöhet. nekem fontosabb a legjobb barátom
2015. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátod veled szeretne szilveszterezni, és ő nem mehet ebbe a buliba, akkor te se menj nélküle hanem bulizz a legjobb barátoddal. Ha meg is engedné, akkor is rosszul esne neki és tüskét hagyna a szívében.

De ha a legjobb barátod nem bulizós típus és máskor egyedül alszik, nem ünnepli a szilvesztert és esze ágában sem volt buliba menni, max átmentek egymáshoz, akkor esetleg kérdezd meg mit szólna. De szerintem ne hagyd egyedül ha veled akarta tölteni semmiképpen se. :)

2015. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem többet ér jó érzést okozni a legjobb barátodnak, mint megjátszva bulizgatni csomó ismeretlennel.
2015. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!