Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, van egy barátnőm aki...

Lányok, van egy barátnőm aki nem szereti amikor adok neki miért vanez? Lent a többi

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ezt csak szerénykedésből csinálja vagytényleg nem szereti?

Ti mennyire szeretitek ha ajándékot kaptok?

Ez ilyen csoki jellegü vagy virág...ilyenek


2016. jan. 2. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet azert, mert nem tudja viszonozni es emiatt rosszul érzi magát :/
2016. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok, igen szerénykedésbõl,viszont a szive mélyén örül az ajándékodnak.Adni szivesebben adok,mint kapok.
2016. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, ugyanúgy gondolom. Még kiegészíteném azzal, - igaz nem ismerem az anyagi helyzetedet - már egy ilyen apró ajándék is elég borsós áron érhető el, és nem akarja, hogy ennyit költs rá, nem engedi a lelkiismerete. Én nem bírom, hogy Nőnapkor virágot adnak nekem, sajnálom, mert ilyenkor minimum 2-3X áron sózzák rá a szerencsétlenekre, igazságtalannak tartom.
2016. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszolóra értettem, közbejött egy válasz :) 3. voltam.
2016. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fodor Ákos: ha adsz ugy adj, hogy ne alazd meg a mas szegényebbségét!

Igen is bántó mikor mindig többet kapsz , mint amit adni tudsz

2016. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szegények..egyáltalán

Csak nem értem hogy miért nem szereti...

Mostanában nem nagyon szokott kapni,

Csak ünnepekkor és szülinapkor stb.

De én igy gázul érzem magam ha nem adhatok:(

2016. jan. 2. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen esetem igazàból 2is, Elsönek volt lânya nem tölem es cigizett sokat. Neki minden felesleges pénzkidobàs volt. Csak a napi csoki a gyereknek cigi neki nem. Aztàn màr eljutottunk oda nem volt pénze vegyek neki ezt azt majd kifizeti...végül az legyen az ajàndék, meg a gyereknek vegyek de valahogy az t nem ertékelte ő annyira! Màsodik làny elözö pasija plüssel arasztotta el csalta füvel fàval 260km re laktak egymàstól igazi csajozógép pesti pasi volt benne valami olyat okozott hogy öt szeretni kell nem ajàndékkal elhalmozni
2016. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!