Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » InterPals oldalon mennyi idő...

InterPals oldalon mennyi idő múlva illik áttérni Facebookra?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal, jófejnek tűnik, de mivel ő az első nekem ezen az oldalon, ezért nem tudom, hogy mennyi idő után illik/szabad elkérnem a Facebookját!?

Mert azért Facebookon mégiscsak kényelmesebb beszélgetni..


2016. jan. 2. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem illik
2016. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azért ne egy nap után kérdezd meg. Ha már egy hete beszélgettek, akkor oké. (ha nem csak egy levelet küldtök el naponta, hanem többet)
2016. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én pár hét után kértem el, ha elkértem. És én is arra hivatkoztam, hogy az kényelmesebb. Hajrá. :)
2016. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én akikkel facebookon is tartottam a kapcsolatot, pár nap aktív szintű beszélgetés után váltottunk interpalsról facebookra. De ahány ház, annyi szokás, van, aki egyáltalán nem ajánlotta fel, hogy legyünk ott is ismerősök, volt aki első beszélgetés után, gondolom attól függ, ki mennyire nyomulós (én sosem mondtam senkinek).

Pár nap mindenképp kell szerintem.

2016. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!