Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem mutatjuk ki az...

Miért nem mutatjuk ki az érzelmeinket jobban?

Figyelt kérdés
Határozott kiállású 19 éves férfi vagyok, mindemellett nagyon érzelmes , és nagyon vágyom arra hogy szeressenek és ezt ki is fejezzék felém. Van egy kisebb baráti közösségünk, ahol néha, ritkább esetekben megöleljük egymást. Azonban én azt érzem, hogy sokszor nagyon szívesen csak úgy megölelném egy-két lány barátomat, de frusztrál a közeg, az osztály, de talán még a közösségen belül is furcsának vélnék, és túlkombinálnák. Úgy érzem, hogy manapság nagyon háttérbe szorultak az érzelmek, gyakran elfolytjuk az illem és a megszokás kedvéért és nagyon ritkán fejezzük ki szeretetünket. Családon belül is hiányolom ezt a dolgot, a férfiak pedig egyenesen irtóznak az érzelmek kimutatásától. Pedig ezzel szerintem nagyon sok energiát, derűlátást és életörömöt tudnánk adni és kapni egyaránt. Szerintetek nem kevés, amit adunk/kapunk?

2016. jan. 3. 02:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Egyetértek veled. F
2016. jan. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Végülis evolúció, hogy a férfi erős, határozott és kevés az érzelem; a nő érzelmes,engedékeny és anya.


Azért nem mutatjuk ki az érzéseinket-szerintem-, mert azzal visszaélnének az emberek bármilyen formában.

2016. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi az ember, hogy a kimutatott érzelemmel visszaélnek. Ami (fiatalkorban) bizony jellemző is.
2016. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!