Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tevyleg így van? Ha el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tevyleg így van? Ha el akarjuk rejteni az érzelmeinket, azt könnyebben kiszúrja az az ember ( vagy akar mások is), aki elől titkoljuk?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra, hogy tetszik valaki es a közelében izgulsz, ezt próbálod minnel kevésbé kimutatni. ( mind az izgulast, mind azt, hogy tetszik)


Ilyenkor az emberek tenyleg könnyebben kiszurjak ezt, könnyebben észreveszi a lany/fiú, aki elől titkolod?



2015. nov. 17. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Régebben tetszett osztálytársam, nem mondtam el neki, még csak hasonlót sem, és mikor májusban megbeszéltük, azt mondta, már hónapok óta tudta, mert látszott rajtam. De én persze végig titkoltam előtte, próbáltam leplezni magam, de ezek szerint nem sikerült :D.
2015. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. igazad van.

Ismerős

2015. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miert kene elrejteni? Nem jobb oszintenek lenni....
2015. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem látom semmi jelet, hogy én bejönnek neki, akkor feleslegesen, azért, hogy utána kitudja kinek mondja el, semmi ertelme, hogy tudjon róla :D
2015. nov. 17. 16:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha épp annyira felek az elutasitastol vagy egyszerűen attól, hogy beszéljek vele, akkor inkább titkolom :D :/
2015. nov. 17. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Félsz az elutasítástol? Nekem is pont ez a bajom. Talán ezért nem volt meg barátnöm. 14/fiu
2016. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon :/
2016. jan. 16. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor mindenki eroltetetten es termeszetellenesen viselkedik es ez az ami feltuno....
2016. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!