Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátságba belefér, hogy...

A barátságba belefér, hogy bezselézzük egymás haját?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek "fodrászkodni", frizurákat csinálni, csak ezt nem mertem elmondani senkinek, hogy van ilyen mániám, így még nem próbáltam ki, hogy valaki haját bezselézzem és különböző frizurákat csináljak neki. Esetleg egy barátnál megpróbálkozhatnék ezzel, vagy hogy ő zselézze az enyémet? Nem vagyok meleg, de hogy hozzam fel?

F



2016. jan. 8. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
hány éves vagy? mert sajnos a tinik között tényleg eléggé elterjedt, hogy azt hiszik a fodrászat női szakma, ha férfit érdekel az csak meleg lehet... kizárólag férfi hajak érdekelnek? mert ha egy lányt kérnél erre lehet nagyobb esélyed lenne hogy kipróbálhasd, max a csaj azt hiszi így akarsz bevágódni nála :) nincs lány barátod? aki segíthetne ebben neked?
2016. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

19 vagyok. A lányok haját is nagyon szívesen megcsinálnám, csak nincs olyan lány barátom, akivel annyira közeli viszonyban lennék, hogy meg merném kérdezni... félénk srác vagyok.

Nem tudom, ki az a masszírozós fiú.

Az utolsó válaszolónak pedig köszönöm a megértést és a rendes választ!

2016. jan. 8. 15:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit irigylem a lányokat, hogy ők egymás közt minden gond nélkül megcsinálhatják egymás haját, fésülhetik, befonhatják... nekem még lány tesóm sem volt és ez kimaradt az életemből.
2016. jan. 8. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a fodrászat miért nem tanulsz fodrásznak?


Húgomnak is volt pár fiú osztálytársa akikkel együtt jártak gyakorlatra. Egyik se volt meleg,mindegyiknek barátnője van.


Manapság nem tipikusan női szakma ez. Ott van Zsidró,Hajas stb ők se melegek.

2016. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!