Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha elköltöztünk de régebben...

Cicus125 kérdése:

Ha elköltöztünk de régebben szemeztem egy fiúval és most már nem szerintetek tudni fogja, hogy elköltöztünk?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Hol szemeztetek? Suliban?
2016. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Amúgy tavaly én is sokszor szemeztem egy lánnyal a buszon, aki tetszett. Sokszor ugyanazzal a busszal mentünk, de már bánom, hogy nem szólítottam le. Sajnos már nem szoktam látni, vagy elköltöztek, vagy másik suliba jár, nem tudom. De azt észrevettem, hogy már nem jár arra, amerre én.

Szóval ha tetszettél neki, és sokszor láttátok egymást, valószínűleg tudni fogja, hogy elköltöztetek.

2016. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis idő után észreveszi hogy eltűntél.
2016. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem suliban
2016. jan. 10. 12:04
 5/7 A kérdező kommentje:
ok és ok és kösz a válaszokat mindenkinek
2016. jan. 10. 20:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Èn buszon is szemeztem egy fiúval sokszor még a cross mocijáról is szemeztem de buszon is szemeztünk de nem szólított még cs egymás mellet ültünk
2016. ápr. 9. 15:09
 7/7 A kérdező kommentje:
És mindig fekete hetszet volt a fuleben
2016. ápr. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!