Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te a barátaidnak odaadod az...

Te a barátaidnak odaadod az autód ha kell nekik?

Figyelt kérdés
Én odaadom, persze csak azoknak akiket régebb óta ismerek. Szokás szerint ha egyik haverom csajozni megy és tudom hogy például II-es Golf-ja van és azért egy Audival másabb így kérdés nélkül. Vagy pl a legjobb lány barátomnak Smart-ja van és ha nagyobb autó kell neki mert éppen Kékesre síelni mennek és nem férne el a síléc akkor is odaadom. De ti hogy vagytok ezzel?
2016. jan. 12. 21:43
 1/5 anonim válasza:
91%
pfffffff semmi pénzért nem adnék ezeknek a hülyéknek még egy botot sem, azt is eltörik.
2016. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem adnám, akármilyen jó barátom. nem azon múlik. majd amikor véletlen ripityára töri, vagy valami barom belemegy. akkor jönne a probléma hogy én kocsi nélkül maradtam, meg milyen kellemetlen, hogy fizetheti a barátom a javíttatást..
2016. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Van egy haverom aki semmire se figyel és tuti beszedne vele egy büntetést. Vagy egy aki béna és lekoccolná. Van egy aki jóindulatból elállítana nekem mindent mert szerinte úgy jobb (általában rohadtul nem). Van egy aki cseszne visszahozni. Van egy aki félúton elhagyná. Van egy aki tuti szétöntene benne valamit. És van egy akinek nyugodt szívvel odaadnám.

Ismerem a barátaimat.

2016. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki ismeri a barátait tudja kinek adhatja oda és kinek nem :)
2016. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem azon múlik hogy ismered-e a barátaid vagy nem. hiába felelősségteljes valaki ha pl a reflexei rosszak.

vagy ha nem ő karamblozik, hanem egy másik sofőr megy belé :D

2016. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!