Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Téged nem zavar/aggaszt, hogy...

Téged nem zavar/aggaszt, hogy a közeli barátaidnak vannak más barátaik is?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
miért aggasztna? velem is ugyanolyna szívesen van együtt mint a többivel, engem is ugyanúgy kezel mint a többit.
2015. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval csak neked lehet több barátod? Nekik nem?!
2015. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem zavar. Aggasztana ha csak én lennék a barátjuk.
2015. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Ilyet senki nem mondott


3. Ki tudnád bontani ezt bővebben?



Egyébként köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 10. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapjában véve engem nem zavar,hogy legjobb barátnőmnek más barátai is vannak. Viszont amikor esetleg mások miatt hanyagol,lekoptat engem,akkor az aggaszt. Értem azt,hogy ő elköltözött és egy tanfolyamon megismert egy lányt,akivel közel laktak egymáshoz.Tanfolyam után,meg úgy munka után is mindig együtt lógtak. Én ha hívtam,írtam lekoptatott,hogy nem ér rá. Mikor 5x lekoptatott nem kerestem,nem reagáltam. Kérdezte mi bajom,majd elmondtam. Erre ő,jajjj észre sem vette,hogy ez történik csak új hely,új embereket megzavarodott.Oké. Megbeszéltük változtatott a dolgon így minden oké volt.Viszont azóta kicsit féltékeny vagyok másokra akik arra laknak,tudom kollégáival tölti az egész napot,munka után velük lóg.

De azért ha bármi gondja van engem keres meg,velem jön bulizni.Szóval tudom,hogy úgy mond első helyet foglalok el.


Én meg olyan meló helyen dolgozok ahol mindenki 30 évvel idősebb,így nagy munka utáni lógások nem valószínűek :D


Most lesz egy másik melóhelyem,ott két fiatal lány dolgozik,oda megyek harmadiknak.Remélem jól kifogok velük jönni :)


Nekem viszont barátnőmön kivül nincs senki. Nehezen barátkozok,meg mindig úgy hozta a sors,hogy melóhelyen sem találtam meg a megfelelő társaságot,oké beszélgettem,elvoltunk,hülyéskedtünk. De ennyi.

2015. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar, örülök, hogy nem csak rám számíthatnak.
2015. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!