Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nem szép fiúnak is lehet...

Egy nem szép fiúnak is lehet szép lány barátja? (Barátság, nem kapcsolatra értem! )

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátságnál már csak nem a külső számít. Szóval miért ne?
2016. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit kényes kérdés, mert akiket szépnek tartanak pont azok a kibeb.szottul rondák.
2016. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nézegetem a facebookot, ott van egy nyomorék gyerek cérnaszál lábakkal, csőgatyával úgy 20 kiló+ruha az egész, 10 éves kort alig érte el aztán 300 képaláírás szépnek szép de agyilag zokni lányoktól hogy "fullos" meg szivecskék, szmájlikák. Nem kellett volna nekik szemüveget íratni? Vagy valami CT esetleg MRI agybevizsgálásra küldeni őket? Mert az már tényleg szánalom.
2016. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, anno nem egy csinos, szép arcú osztálytársnőm jött bemutatni a ronda fiúját. És sem akkor nem értettem, se ma nem értem ezt a fenomént, hogy tényleg szép lányok bűnronda pasival járnak!


Szóval kérdező akár barátnak, akár társnak szeretnél egy lányt, ezúton megnyugodhatsz. :-)

2016. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gond nélkül.

Én magam nem vagyok túl helyes srác, mégis van két lánybarátom, akik igencsak szépek.

2016. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze. Ott vegkepp nem a kulso a lenyeg...

15/L

2016. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!