Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek, ha nem érzem...

Most mit tegyek, ha nem érzem magamat elég jó barátnak?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban egyesek összejöttek és én meg azon kaptam magam,h irigy vagyok rájuk.Hanyagolnak engem,de ennek az érzésnek nem kellene megjelennie,ha jó barát lennék.
2016. jan. 28. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen ösztönös emberi érzés, ne érezd magad ettől rosszul, vagy rossz barátnak. Valahol mindenki arra vágyik, hogy legyen mellette egy ember, akivel kölcsönösen, szerelemmel szeretik egymást. Pont ez az ösztönös irigység viszi előrébb az embereket, téged is, hogy tegyél azért, hogy ne legyél egyedül. Ha más szép házára vagy irigy, akkor az visz előrébb, hogy te is hasonlót teremts magadnak, azon fogsz munkálkodni. Én ezt jóindulatú és ösztönös irigységnek hívnám, ami nem negatív. Persze van a rosszindulatú irigység is, az teljesen más.
2016. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!