Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiben, melyik barátotokban...

Kiben, melyik barátotokban csalódtatok a legnagyobbat és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
volt egy barátnőm évekkel ezelőtt, cseten ismerkedtünk meg, összejártunk, buliztunk együtt, tényleg úgy éreztem, hogy ez egy tök jó barátság, aztán egyszer csak kiderült róla, hogy betege hazudozó... a nevén-címén-életkorán kívül szinte semmi nem volt igaz abból amit magáról mesélt a kb 2 év alatt... nem csak nekem, egy egész baráti társaságnak... az akkori aktuális pasijával közösen buktattuk le a hazugságait...
2016. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt egy alacsony, törékeny, édes kicsi lány a társaságunkban, mindenki szerette. Eleinte én is, nagyon jó barátok voltunk. Aztán feltűnt, hogy néha durva dolgokat mond azokról, akik nincsenek ott. Aztán feltűnt, hogy milyen sok fiúbarátja van. Észrevettem 2 év után azt is, hogy minden közös programunkat úgy meséli el a többieknek, hogy saját magát állítja be sztárnak, miközben a többieket lejáratja. És utoljára kiderült, hogy a fiúbarátai egytől-egyig mind átmentek rajta. Az az édes kis tündér, egy jellemtelen, kibeszélős, hazug szajha volt az örökös kedves mosoly álcája mögött.
2016. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én egy olyan barátnőmben csalódtam a legnagyobbat, aki 5 éves barátság után, ráhajtott a barátomra, és úgy gondolta h ezzel semmi baj sincs... sőt szerintem még most így gondolja, ja és ezenkívül kibeszélt mindenkinek engem... gondolhattam volna, hiszen nekem is kibeszélt mindenkit.. mondanom sem kell, hogy bár ez nyáron volt, azóta sem bízok meg egyetlenegy lányban sem, csak a abrátomban, mert ő rögtön elmodnta
2016. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!