Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az a...

Miért van az, hogy az a közösség, ahová közel egy évtizede járok, már-már idegenként kezel?

Figyelt kérdés

A fent említett közösségbe körülbelül 10 éve járok évi 2-3 alkalommal, illetve eddig egy kisebb körben többször is összegyűltünk. A legutóbbi alkalommal viszont már teljesen kívülállóként kezeltek, szinte senki nem szólt hozzám, vagy ha igen, akkor is lekezelően. Eddig szinte semmi gond nem volt, sokukkal nagyon jó barátságban voltam. Hozzá kell tenni, hogy elég csendes vagyok, bár hiába próbáltam rajta változtatni, ha próbáltam hozzászólni valamihez, nem hallgattak meg.

Olyan érzésem volt, mintha velem lenne a baj, ám ellenben a jelenlegi iskolatársaimmal teljesen jól kijövök, elég sok közös programot szervezünk, illetve ha kérik, szívesen segítek nekik, sőt ők is nekem, tehát nem minden kapcsolatom ilyen.


2016. febr. 10. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lepődnék meg rajta, ha ez egy nyugati magyar közösség lenne.

Szerintem valamilyen szempontból nem illesz a klikkjükbe.

Vagy nem helyeselsz eleget, vagy nem fizetsz, ilyesmi lehet.

Ha csak az utóbbi időben változott, akkor egy új jövevény hatása, esetleg hatalomátvétel előszele.

2016. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán az évi 2-3 alkalom közötti idő elég volt arra hogy "elhidegüljenek" tőled. Lehet gyakrabban kellene/kellett volna találkozni.

Nekem pl 5 éves osztálytalálkozón, azokkal akikkel annó sokat beszélgettünk, meg jól elvoltunk azokkal most szinte csak lestünk egymásra, valahogy nem érdekelt a másik. Kellemetlen volt.

2016. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont az évi 2-3 alkalomból gondoltam, hogy valami nyugatiak, és az évi 2-3 alkalmon kívül fizetni kell.

A tagdíjon felül. Mindig valamilyen jótékonysági céllal, amit nem mindenki engedhet meg magának.

2016. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tagdíjas, és nem nyugati közösség, Magyarországon belüli. Egyébként a többiek sem találkoznak gyakrabban, mindannyian csak ezeken az alkalmakor látjuk szinte egymást.
2016. febr. 11. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg változott a külsőd. Mondjuk látják, hogy tetovált lettél.
2016. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!