Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen esetben mit csináltok,...

Ilyen esetben mit csináltok, bemutatjátok két ismerősötöket egymásnak?

Figyelt kérdés
Ha sétáltok az utcán valahol az egyik haverotokkal, majd egy másik haverotok (akit az akivel alapból vagytok éppen nem ismer) szembe jön veletek, és esetleg kicsit megálltok beszélgetni egymással mielőtt mindenki menne tovább a dolgára, akkor először bemutatjátok egymásnak a két haverotokat, vagy ez furcsa és felesleges dolog lenne?
2016. febr. 11. 12:46
 1/3 anonim válasza:
Illik bemutatni egymasnak. :)
2016. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen bemutatom, elég bunkóság lenne, ha nem.
2016. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy bemutatom.


Engem is barátnőm beszokott. Múltkor shoppingoltunk és más merre mentem,majd barátnőm dobott egy üzit,hogy menjek a farmerokhoz (ott volt) oda mentem és akkor bemutatott. Egyből levágtam,hogy bemutatni hívott oda.


Szerintem ez egy alap. Persze ha csak köszönés van akkor nem feltétlenül kell. De ha megállunk beszélgetni akkor illetlenség nem bemutatni!!!

2016. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!