Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » November 19-én férfinap lesz....

November 19-én férfinap lesz. Szóval nők, felköszöntitek a barátotokat, férfi ismerősötöket? Ha nem, akkor ne várjátok el a nőnapi köszöntést a férfiaktól!

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Férfinap? Még jó, hogy nem köszöntöm fel az ismerőseimet, ugyanis ilyen nap nincs.
2014. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Dehogynincs!!!

[link]

Méghozzá éppen olyan nemzetközi, mint a nőnap!


(Na, megyek is, felrázom az asszonyt, mert már alszik, hogy holnap férfinap lesz, úgy készüljön! :-DDD)


Én sem tudtam róla, de most rákerestem, és tényleg létezik. :-)

2014. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Az a fura, hogy van aki nem tud erről... én veszek a páromnak egy csomó csokit, csipszet, az a kedvenc ajándéka.
2014. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én soha nem vártam el a nőnapi köszöntést szerintem fölösleges ilyet tartani, ahogy a "valentin-napot" is...ha valakit szeretünk és tisztelünk azt egész évben tesszük nem csak 1-2 napon :) szóval a férfinap akkora ökörség mint a nőnap...barátom is tudja hogy nem tartok nőnapot....megmondtam neki hogy hülyeség én akkoriban férfinapról nem is hallottam, és eléggé le lettem szólva, hogy miért nem köszöntöttem fel...nem is ismertem még akkor ezt a napot... de kell :'D Most már ha nem akarnám is fel kéne köszöntenem mert kapnék egy adag durcit, de alapból, igen felköszöntöm mert neki nem hülyeség :)
2014. nov. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
68%
Olyannyira van férfinap, hogy egy évben kétszer is. A másik május 19-e.
2014. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg ellopom az összes faszinapi ajándékot, hahahaha

- a Grincs

2014. nov. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!