Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan gondolom így? (legjobb...

Jogosan gondolom így? (legjobb barát)

Figyelt kérdés

A legjobb barátom legtöbbször ha vele vagyok és még 1 osztálytársunkkal, akkor sokkal több időt próbál vele tölteni, sokkal jobban érzi vele magát, és én leszek az a 3. kirekesztett személy a 3-as barátságban.

Az igaz, hogy az osztálytársunkkal csak a suliba találkozik, míg velem a sulin kívül heti 2-3 alkalommal, és együtt és megyünk, s jövünk. Azaz velem tölti a legtöbb idejét, s sok közös programunk van, bár azok 90%-át mindig én szervezem. Ő introvertált, visszahúzódó és azt mondja túl sokat keresem én, így neki nincs lehetősége programokat szervezni.


Szerintetek jogosan gondolom úgy hogy ha legjobb barátok vagyunk, akkor ha bejön egy 3. személy akkor velem kéne többet foglalkozzon, s nem a másikkal? Vagy teljesen jogtalan, s nem kéne parázzak ezen, mert attól legjobb barátok vagyunk, csak éppen többet akar a másikkal lenni, mert másképp sokkal kevesebbet tud mint velem?



2016. febr. 13. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
termeszetesnek termeszetes, hogy azt varod, veled foglalkozzon tobbet. jogosnak azonban nem jogos. a baratsag elvileg onzetlensegen (is) alapul, mely a te esetedben maris elveszett. szerintem amugy feleslegesen parazol, es minel inkabb probalod a tudtara adni, hogy nem orulsz a 3. helynek, annal inkabb nem fog a helyzet valtozni .
2016. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem túl sok vagy. Nem kell ennyire nyomulni, ha szeretnéd felkelteni valakinek az érdeklődését, nem mindig célszerű, hogy tapadsz rá, mert ez ellenszenves is lehet. Néha pl. várd ,hogy a barátod keressen, mert ha mindig rajta lógsz, idővel kényelmetlen lehet neki.
2016. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!