Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres a legjobb...

Miért nem keres a legjobb barátom? Miért nem érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Inkább egyedül játszik, filmezik. Igaz introvertált típus, de akkor is szerintem ha már 2 napja egy szót se beszéltünk legalább egy SMS-t dobhatna, hogy mi van velem. De hiába küldök facebookon is bármit, max egy smilevel válaszol, lehetősége lenne folytatni a beszélgetést.

Én csinálok valamit rosszul, vagy ennyire szeret egyedül lenni? Nem érdeklem? Mindketten fiúk vagyunk.



2016. febr. 7. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert te inkább barátodnak tekinted őt, mint ő téged.

Ez nem is annyira baráti, mint inkább haveri kapcsolat.

"Ha kell valami,keress, ha nekem kell, majd én kereslek, de addig hagyjuk egymást."

2016. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Roland G. ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel.Barát és haver nem ugyanaz.

A facebookon legalább meg lehet tudni,hogy ki milyen.Aki állítólagos barátként nem ír vissza,az sztem bunkó.Sorry!

Legalább itt lennének tisztelettudók,de egyeseknek még itt sem megy.Tisztelet a kivételnek persze.Én ezért dobtam a face-t!

2016. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!