Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lett a barátaimmal?

Mi lett a barátaimmal?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, sok barátom van a gimibe, meg máshonnan is. nagyrészt kb.85%ban fiúk. sokukat több, mint 6éve ismerem, valakiket csak 1,2. a problémám az, hogy teljesen megválzoztak, ami nem baj, én is, mindenki változik, de ők abba az irányba, amit évekkel ezelőtt megbeszéltünk, hogy elkerülünk. nagyon rendes fiatalokról van szó, nem azok a kimondott stréberek, de normálisan viselkednek a szüleikkel stb. erre egy éve elkezdték a cigizős, részegek vagyunk, este járunk haza, hazudunk anyának stílust. ebben én nem vagyok/leszek partner. nem vagyok konzervatív, de jól tudom érezni magam sör nélkül is. a cigit elítéltem mindíg és most is. szerintem semmi jó nincs benne, káros is. nem kell leszólni, tudom sokan szeretik, hát én nem. Nem dobtak ki a csapatból azért mert nem vagyok ilyen, de próbálnak ilyenné tenni, és nem látják be, hogy sikertelenül. a másik problémám, hogy vannak olyanok köztük akikkel tényleg szoros a barátság, és ha rábeszélem, hogy ne menjen el, hanem menjen inkább haza, akkor hallgat rám, és később megköszöni, de nem tudok mindíg ott lenni, tönkre teszik az életüket. és összeismerkedtek olyanokkal is akik tényleg sokkal komolyabban csinálják ezt az életmódot. szereznek kábítószert, füvet, napi 2csaj átmegy rajtuk. és efelé húznak a barátaim miért?! vagy én nem tudom élvezni az életet, és nekik van igazuk?
2016. febr. 14. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
nem mindenki tudja élvezni az életet az önnön valójában. valakinek erre segédeszköz, szer kell.
2016. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy jó 2éve én is így láttam a dolgokat mint te. Aztán bekerültem egy cigizős-ivós társaságba aztán rászoktam a cigire elkezdtem járni velük kocsmázni és én is rászoktam ezekre,de lényeg a lényeg soha nem akarták hogy én is igyak,cigizzek. Konkrétan lebasztak kb. mindannyian mikor megtudták, hogy cigizek... 16/f
2016. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!