Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti örülnétek ha...

Lányok, ti örülnétek ha szülinapra fiú barátotok ezzel lepne meg?

Figyelt kérdés

Egy asztali órát csinálok.


Egy mikro vezérlőt leprogramoztam hogy a motorokat pont olyan sebesseggel hajtsa hogy a fogaskerekekkel karöltve a mutatók pont 12 óra ill 60 perc alatt teszik meg a fordulatot ahogy kell, elbogarasztam vele hogy napi 0,5s kesest halmoz fel.


Konnektorba kell dugni, de 1ev alatt 62 FT villany számlát generál csak :D


A 2 mutató nem "egymason" van hanem vízszintesen eltolva, mert nem tudtam volna sehogy kivitelezni hogy úgy legyen mint egy tipikus órán.

22cm széles, 11cm magas 9cm meg hátra felé. Külső fából van, de az élek, sarkok lekerekitve, a fa pedig kékre feste (mert ez a kedvenc színe) a "számok" 3,6,9,12 illetve 15,30,45,60 fehéren felirva, a köztes idők meg fehér vonallal jelölve.


Óra hátulján egy 3 állású kis kapcsolocska. Középső állásba megy az óra rendesen ahogy kell, egyik állásba begyorsul, másik szélső állásba meg vissza felé megy gyorsan, hogy téli nyári óra atalitast meg lehessen oldani, mert kézzel tekerni nem ajánlott a motorja miatt.


Tehát visszaterve, egy ilyen, az alapanyagokat leszamitva kézzel készült ajándéknak mennyire örülnétek?


2016. febr. 21. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Május elején van a születésnap, program megirva, "óra mű" kész, borítás készül most.


Teljes büdzsé 4000 alatt van

2016. febr. 21. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én biztos király dolognak tartanám, már azt is, hogy egy barátom ennyit foglalkozik ezzel, nem csak letud egy csokival. De ez nagyban függ a lány érdeklődésétől.
2016. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Próbálom én kideriteni a dolgot, de nehéz úgy hogy ne keltsen feltűnést.

Jobban szereti a személyesebb ajándékokat mint a vasaroltakat, ezért is bátorkodtam belevagni

2016. febr. 21. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Hű, hát én le lennék nyűgözve, az biztos. Szerencsés a lány, hogy ilyen barátja van. :) Sok sikert!
2016. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aranyos tőled, én örülnék neki, hogy ennyit foglalkozott a nekem szánt ajándékkal és nem csak vett valami, mert muszáj.
2016. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mekkora király vagy! :D Én biztosan nagyon örülnék neki.
2016. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok csajok :D
2016. febr. 22. 06:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvad tócsaként terülnék el lábaidnál.
2016. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a nemjo

nem vízálló

2016. febr. 24. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!