Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a fületek hallatára kezdené el dicsérni a lányotokat (21) egy barátotok (47), hogy mennyire jó nő?

Figyelt kérdés
A férfi 'család barát'.

2015. dec. 28. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Nincs abban semmi hogy megdícséri
2015. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Vicces formában megjegyezném, hogy köszi a bókot, de ha rámászik kiherélem. :)
2015. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
21 éves! Minek kellene herélni meg akármi??? Bármikor megdughatja teljesen törvényesen! És ez alatt nem a nemi erőszakot értem, mielőtt habzani kezdene a szátok.
2015. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

? mit vársz mit mondjanak itt az emberek? 21 éves az már mindenhol felnőttnek számít. Ha jó nő, hát dícsérjék, úgy van rendjén.


nem értem mi a gond. ha dícsér, és nem bunkóskodik, akkor semmit. Ha kifejezettem nekem dícséri, mivel én az anyja vagyok, közölném, még jó hogy szép, rám ütött. Annó nekem a szüleim hasonlóképp reagáltak, illetve faterom azt mondta, hogy az anyja is szép, nana, hogy a lányunk mégszebb :)

2015. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

szerintem az ember tisztában van ezzel, hogy a lányuk már felnőtt, bejön a férfiaknak. nem az a kis cuki kislány aki volt,hanem egy felnőtt nő. ez van. nehéz feldolgozni,de ez része a gyerekvállalásnak.

mivel a család barátja, felteszem nem valami alpári suttyó drogdíler, akitől félteni kéne a lányom.

ha úgy tartja kedvük, akár össze is jöhetnek.

2015. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Én nem örülnék ha majdnem 50 éves ember a lányomra éhezik. Az nem zavarna ha dicsérné, de mindenesetre megjegyezném neki, hogy

- Rendben haver, szép, és jó a lányom, de te öreg vagy már hozzá..

2015. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
mennyi álszent ember van itt, aki nem meri megmondani az igazságot. Ezen csak röhögni lehet. Valóságban a legtöbb ember vérszemet kapna ha egy 50 éves pasas a 20 éves lányra tapadna. Nincs olyan szülő aki ezt mosolyogva fogadná..de ugye álszentnek kell lenni, mert jaj mit szólnának a többiek ha nem helyeslem..
2015. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
az utolson kivul senki nem erti a lenyeget. nehogymar azt mondjatok, hogy ti kedvesen nyugtaznatok, ha a veletek egyidos haverotok kezdene nyalat csorgatni a lanyotokra, barmennyi eves is legyen az.
2015. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nincs abba semmi. Sajnos engem is dobott már ki egy barátnőm, mert azt mertem mondani, hogy szép a lánya.

Ez pusztán csak féltékenység volt az anyától, hogy ő már 40 éves, a lánya meg csinos 20 éves.

Nem kell mindig a hátsószándékot keresni az ilyen megjegyzésekben.

Én is szoktam ilyen megjegyzéseket tenni, de inkább ártalmatlan bóknak szánom, amitől leginkább azt várom, hogy büszke lesz ettől a szülő a lányára. Persze az agyrágó bogár sok fejben tevékenykedik. ;)

2015. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Én még be is szervezném a havert nála egy körre, és be is szállnék.
2015. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!