Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok kijönni a...

Miért nem tudok kijönni a saját korosztályommal, de nálam idősebbekkel, fiatalabbakkal igen? (F17)

Figyelt kérdés

OFF: Előre is kérném a moderátorokat, hogy ne helyezzék már át ezt a kérdésemet (mint előzőleg többet is) más, kevésbé olvasott kategóriákba.


ON: 17 éves srác vagyok, és lányügyben a velem egyidőseknél teljes a kudarc, de mondjuk nálam két évvel idősebbek kategóriájában több 'lány barátom' is van, ugyanígy fiatalabbakkal. Mások elmondása szerint az érettebb gondolkodás, ész, a fentebb stíl és ezek velejárói az oka. De én nem tudom így elhinni, hogy 'csak' ezért nem tudok kijönni az én korosztályommal.

Mi lehet az oka?



2016. febr. 21. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztosan azért.

Egyszerűen átlag 17 éves olyan brutális szinten komolytalan, buta, környezet által befolyásolható, egy normálisabb korabeli nem tud vele kijönni. Nekem csak értelmes és átlag feletti intelligenciával rendelkező haverjaim voltak.

Ha fiatal, ha idősebb, olyanokkal ismerkedsz akik normálisabb kategóriába sorolhatók. Saját korosztályodba véletlenül vagy csak, mert rendszerbeli helyzetekben találkozol velük, nem találtál sok ilyet.

Simple.

2016. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!