Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy engednétek el a helyemben...

Hogy engednétek el a helyemben? 14/l Lent leírtam a részleteket

Figyelt kérdés

Szoval van egy osztalytarsam (14 eves o is, fiu.) Tavaly majusban lettunk joba az egy hetes hetedikes taborba, elotte nem nagyon beszeltunk. Tabor utan o irt ram, 2 honapig minden nap beszeltunk, aztan egy nyari tabor utan megvaltozott. Joba lett egy lannyal, engem elfeelejtett. Meg is mondta, hogy nem szeretne velem beszelni. Ez nagyon rosszul esett, az egesz nyaramat elrontotta. Nem beszeltunk egesz nyaron. Aztan oktober-november kornyeken ujra irni kezdett. Megbocsatottam neki,a legjobb fiu baratom lett, orultem, hogy ujra baratok vagyunk. Azt tudni kell, hogy allitolag o szeretett engem, es ezt irta is, de szemelyesen sosem mondta. En mar az elejen megmondtam neki, hogy ez nem igy mukodik, el is fogadta. Az elmult honapokban nagyon megszerettem (nem szerelem!!) es kezdtem ujra bizni benne.Majd a kapcsolatunk ujra romlani kezdett, valtoztunk. Feltekeny lett, ezert o is probalt engem azza tenni, de ezzel csak annyit ert el, hogy megbantott. Nem reg beszeltuk, hogy mar ¾ eve baratok vagyunk, erre o azt mondta, hogy tortenhetett volna mar valami.. Nem tette meg az elso lepest. Tudtam mire gondol, de en nem erzek iranta szerelmet, nem vonzodok hozza. Sokszor mondta is, hogy majd eljon hozzank meg ilyenek.. A csaladom is vele piszkal. Ez eddig oke. Csakhogy 2 hete IRTA, -nem mondta a szemembe!- hogy elvesztette az erdeklodeset irantam, unalmasnak tart. Megkerdeztem, mi nem unalmas. Azt valaszolta, hogy az a lany akivel joba lett (a nevet nem mondom, ha nem baj). Es azota nem beszeltunk, hozzam sem szol. Probaltam meg akkor megbeszelni vele, nem ment.. A baratnom mondta, hogy latta a telefonjaba, hogy ugy van bele irva a lany, hogy "szerelmem". Meg a lany meg- vagy kolcson kapta a felsojet, a suliban mindig egyutt vannak.-evfolyamtarsunk- Eros a gyanum, hogy egyutt vannak. Ez nem is zavarna, csak ugye megvaltozott. Es ugyanazt jatsza el, mint nyaron.. Hogy viseljem el meg fel evig? Mert ugye a bekulesre nem latok sok eselyt, meg mar annyi csalodast okozott nekem, hogy barmennyire is szeretnem, nem tudnek vele mar kibekulni.. Mit tennetek a helyemben?

Koszonom, ha szantok ram par percet (:



2016. febr. 24. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha használnál központozást, így kb. ömlesztve érthetelen az egész... Amúgy meg szarni a fejére, ha ennyi esze van, nem éri meg az idegeskedést.

Nagyon gyerekek vgytok még, értelmes ember ezt nem csinálja. Barátkozz másokkal egyszerűen és kész.

2016. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz.

Le kell szarni, egy idő után elkezd megint beszélni veled, akkor már nyíltabban beszélj vele, mit vagy mit ne tegyen, értesd meg vele, hogy összezavarod és megbántod.

De ha nem akarsz kibékülni vele, kerüld el.

Barátkozz másokkal ! :)

2016. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat (: Igen, kisse atlathatatlan a szoveg, csak nehez erthetoen atadni az informaciokat :D

Igazatok van, en is jobbnak latom, ha inkabb massal baratkozok, nincs erre szuksegem. Ment a zold kez :)

2016. febr. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!