Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Engednétek, hogy a fiatok...

Engednétek, hogy a fiatok legjobb barátja egy meleg fiú legyen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem lennék boldog, de nem zavarna különösebben.
2012. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
12%

Tudnál valamit ellene tenni? Ő választja meg a barátait nem a szülő.


Meg attól, hogy b.zi a haverja Ő még nem lesz az.


De én alapból elkerülném az ilyen embereket.

2012. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Persze, máshogy hogy tudom meg a címét?
2012. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SzilKa ***** válasza:
100%

engedném, sőt örülnék, hogy toleráns fiam van. Attól nem fog jobban vonzódni a saját neméhez.


Nekem is volt 1-2 leszbi barátném, de csak barátként kezeltük egymást, és én is hetero maradtam.

2012. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Persze hogy engedném , attól semmi gond nem lesz , nem fog megváltozni az indentitása és leg nem vesznek össze a csajokon , jah és tuti jobb barátok lesznek mint 2 heteró :)Érzelmek nélkül !
2012. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
58%
aham...de azért vigyáznék rá h ne másszon rá a barátja...itt most nem akarom a melegeket bántani..de vannak olyan emberek akik tenénnek ilyet...igaz erre kevés az esély de kitudja
2012. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
11%
"nem zavar ha valaki b*zi, csak ne az én végbelemre pályázzon, érted!"
2012. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a kérdés. A szülő nem szabhatja meg a gyerekének, hogy kikkel barátkozzon.
2012. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
előző hidd el elég sok szülő így tesz..sőt még azt is megtiltja h egyáltalán barátkozzon
2012. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Persze, hogy engedném, örülnék, hogy a fiam toleráns :) Attól még nem lesz meleg a fiad mert a legjobb barátja az :) És egyébként aki nem engedné, mert attól fél hogy rámászik a barátja... ha rá is mászik (bár nem hiszem..)aki hetero az úgysem hagyja, ha hagyja akkormeg nem hetero, hanem bi vagy meleg.

Szerintem inkább barátkozzon meleg sráccal, mint valami agresszív, gyűlölködő, szélsőséges beállítódású valakivel! :)

2012. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!