Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valójában mit leplezhet a...

Valójában mit leplezhet a külseje egy csendes, de szép lánynak?

Figyelt kérdés
Barna haj, barna szempár és határozott tekintett és jellegzetes orr jellemez egy lányt akit csak látásból ismerek. Sokszor tervezem, hogy odaülök mellé a buszon és megszólítom és összeismerkedek vele. De csak halogatom nem merek hozzászólni, álmomban különböző szituációk játszódnak le sokszor elzavar –bocsi inkább ne és hasonlókkal akkor egy világ omlik össze bennem. Én nem akarok a haverja lenni, mert előbb utóbb beleszeretnék és az nem élném túl, korábban volt egy hasonló esetem de az sokkal könnyebb volt mivel az osztálytársam volt.

2016. febr. 27. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

"egy világ omlik össze bennem"

Igen? Gratulálok. Eléggé elcseszett egy hozzáállásod lehet.

Bármit. Menny oda és ismerkedj meg vele. Mond, van valami benne ami megfogott s megszeretnéd ismerné, még ha csak egy kis beszélgetés buszon erejéig is.

Nem tudod beleszeretnél-e, nem tudod ő beléd-szeretne-e, stb, stb, stb.

Akarat + cselekvés = win

2016. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A leírásod alapján a lány nem közömbös neked, sokat jelent neked, és szeretnél vele megismerkedni, később meg kapcsolatban élni vele gondolom.


Első lépésként menj és ismerkedj meg vele. Nincs mitől félned, elvégre nem ismeritek egymást, ha nem jön össze akkor nem vesztettél semmit, ha meg igen, akkor kaptál egy nagyszerű esélyt.


Na parázz! Csak köszönj neki, és mond meg már régóta látod mindig a buszon, s szeretnél vele megismerkedni. Vagy csak szimplán köszönj, s kérdezd meg hova jár, hogy hívják, stb. Majd beindul a beszélgetés.


Sok sikert!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy csendes ha csak a buszon láttad?

Egyébként meg túl sokat fantáziálsz a róla mintázott idáloddal, és így hatalmasat fogsz puffanni, mert soha senki sem ugyanolyan ahogy megálmodjuk. Az is lehet, hogy van barátja már. Minden esetben az lesz a legjobb, ha odamész hozzá, kezdeményezel, ha leráz, leráz, legalább nem vágyódsz tovább. Nincs mit siratni rajta, hisz nem is ismered. Nem szerethetsz bele (hisz nem ismered), max "beleesel", az meg csak a külső és a róla kreált kép iránti vágyódás. Ha ezt megérted érzelmileg is fejlődsz, és nem fog kiborítani ilyen apróság...

2016. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet kell értsek a 4-es válaszolóval. Viszont nem veszíthetsz semmit! :-) Sose lehet tudni, légy bátor, menj oda hozzá/ülj le mellé! Mindenből tanul az ember! :-) A kreált személyiséggel tényleg vigyázz, én is így kezdtem és hatalmasat pofont kaptam!
2016. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!