Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet annak a hátterében,...

Mi lehet annak a hátterében, hogy ha nálunk vagyunk barátnőmmel akkor itt unatkozunk náluk meg kevésbé?

Figyelt kérdés

Barátságról van szó,mielőtt vki azt hiszi párkapcsolat.


Szóval legjobb barátnőmmel már 3 éve szoros barátságban vagyunk.


Leginkább én járok át hozzájuk.

Tudni illik,hogy náluk a központi hely a konyha. Nos átlagban ha ott vagyok akkor ott ülünk.Ő cigizik. Mindig mindenki otthon van náluk így sokszor kint van az anyukája,meg apja. Néha az öccse is. Ha a szobában vagyunk a öccse ott is ott van.

Annyira persze ilyenkor nem lehet beszélgetni kötetlenül.

Viszont kevésbé érzem azt,hogy unatkozunk.


Ha át jön akkor mi jó részt a szobámban vagyunk vagy a lépcsőházban(ott lehet cigizni csak)

Mindig megy az unalom,oké megbeszéljük amit kell de utána kicsit unatkozunk.

Ez nekem annyira rossz érzés,hogy áthívom és akkor kb nem tudunk mit csinálni.

Mindig ott tartunk,hogy kéne vmit csinálni de mit.


Társasokon gondolkoztam,de önmagában az is unalmas 2-en.

Vmelyik nap Fekete Pétereztünk és akinél maradt a kártya kapott vmi szivatást :D De fél óra után ez is unalmas volt már. Volt mikor filmet néztünk.


2016. febr. 28. 10:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Legutóbb ittunk volna,csak gyógyszert szed és nem ihat rá alkoholt.



22 évesek vagyunk és lányok

2016. febr. 28. 10:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig annyi mindent lehetne csinálni mint pl. kirándulni,túrázni,valamilyen sport (zumba,pilates,joga stb) vagy csak futni, mozi, színház, kiállítások, teázó, otthon sütni,főzni,videójáték,szépítkezés (netről lehet nézni házi készítésű kozmetikumokat amiket kipróbálhattok). Menjetek valamilyen közösségbe,mint ahogy az elején is írtam mondjuk edzeni ahol másokkal is tudtok ismerkedni. Most hirtelen ennyi jutott eszembe:)
2016. febr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,de általában este találkozunk mivel ő is én is dolgozunk.


Köszi a választ!

2016. febr. 29. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok...Azért csak van szabadnapotok is amikor egyszer egyszer be lehet csúsztatni ilyen programokat. Amiket írtam is azok közül esti program a mozi,színház,van olyan konditerem ami este is nyitva van. Van hogy elég csak egy pár szót váltani az is iga főleg munka után.Mondjuk én akkor már nem mennék sehova és ide se jöjjön senki :D Én csak is szabadnapokon csinálok programokat,ha meg még meló után van idő kicsit témázni arra megteszi a net is v telefon.
2016. febr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szoktunk beülni kajálni étteremben vagy épp kávézni,sütizni és dumcsizn,vásárolgatni. De azért nem mindig van az embernek kedve a nyüzsis helyekhez. Én munkahelyemen elég sok emberrel találkozok,beszélgetek szabadnapon és munka után is nyugis környezetre vágyom,hogy beszélgethessek vele barátnőmmel,haverommal vagy bárkivel :)


Mi mivel 5 percnyire lakunk egymástól ezért inkább vagy ő jön vagy én és akkor nem kell a telefont tartani :D Személyes találkozások,beszélgetések nálunk mindig jobbak :)

2016. márc. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!