Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel időnként...

Legjobb barátnőmmel időnként ki fogyunk a témákból, illetve elég sokat unatkozunk. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Eléggé különbözőek vagyunk.Ez sok mindenben hátrány,lehet ez is egy ok.De már több mint fél éve legjobb barátnők vagyunk.Mind ketten számíthatunk a másikra,bízunk egymásban,szeretjük egymást.

Viszont időnként nem nagyon beszélgetünk ha együtt vagyunk.Engem zavar a csend és néha eléggé hülye dolgokat tudok kérdezni.Általában mindenről érdeklődök.De néha eléggé unottan válaszol.Akkor sokszor csak vagyunk a szobában és mind ketten a telónkat nyomkodjuk(bevallom ez nagyon rossz szokás!!!)Illetve mondogatjuk,hogy unalom van stb.De egyszerűen semmit nem tudunk kitalálni,hogy mit kéne csinálni.


Igazából nem tudom mennyire "baj" de minden nap találkozunk és 4-6 órákat is együtt vagyunk.Munka nélkül vagyunk mind a ketten.Amikor ő vagy én dolgoztunk ritkábban beszéltünk,találkoztunk akkor talán még jobb is volt,mert volt miről beszélgetni stb.Én szeretek nagyon vele lenni.Csak úgy érzem ezek az csendek,unatkozások csak negatív irányba viszik a dolgot.


Mi tegyek?


2014. jún. 6. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel mi sem beszélünk állandóan, megállás nélkül. Ha nincs téma, akkor egyszerűen csak csöndben elvagyunk egymás mellett és ezt egyikünk sem érzi kínosnak, mert nem is az. Téged sem kéne, hogy zavarjon a csend, szerintem sokkal jobb, mint valami kínos és erőltetett beszélgetés a semmiről.
2014. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van.Csak néha nekem olyan kellemetlen.Meg csak ülünk a konyhában és ő messengeren beszélget.Én bambulok ki az ablakon.Kicsit furán érzem magam ilyenkor.

Időnként(inkább mindig) átmegyek és kb 2 óráig elvagyunk meg minden.Utána elég uncsi kezd lenni a dolog.De még nekem is.Egyszer csináltam azt,hogy vmi indokkal haza jöttem,mert tényleg unalmas volt,hogy csak fekszünk és a telefont nyomkodjuk.Ezt itthon is tudom csinálni.Az meg olyan rossz indok,hogy most megyek mert úgy se csinálunk semmit.


Már gondolkoztam viszek át társasokat.Még az is jobb mint csak ülni/feküdni.

2014. jún. 6. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek el együtt valahová?
2014. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk elmenni sétálni a városba,meg Pestre felmegyünk császkálni,akkor találkozunk haverjaival.Ha van program akkor minden jó.De ha náluk vagyunk akkor semmi "otthoni" progi nincs. Igazából próbálnám kimozdítani otthonról.De alig lehet,nincs kedve egy csomószor kint lenni. Ha meleg van az a baj,ha hideg az a baj :/ Nem értem ezt lányt,de tényleg.Eddig vártunk a jó időt,hogy lehessen császkálni..erre meg semmi..jó a városba mindig sétálunk kb fél órát,aztán ülünk a padon. Pénz hiányában nem mehetünk folyton Pestre,meg kávézókba stb
2014. jún. 6. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!