Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves vagyok lány, körülötte...

Phoebe Buffay2 kérdése:

15 éves vagyok lány, körülöttem mindenki (barátnőim) alkoholizál/cigizik de én nem. Nagyon zavar, hogy ők igen én nem. Ám én nem akarok még inni. Hogy kűzdhetném le ezt a 'hiányt'?

Figyelt kérdés

Nem akarok inni,próbáltam nem jött be. Cigizni nem akarok mert nem fizetek a halálomért. De minden nap azt hallom h hogy berúgtak...blablabla

Nagyon zavar


2016. márc. 1. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ettol lesznek ,,nagylanyok".Majd ha reszegen esetleg elkapja valami pedofil oket na akkor majd szejjel nezhetnek.Es ott van meg annyi majbetegseg,tudobetegsek, tudorak.Igazad van.A cigarettat amúgyis koporso szognek szoktak hivni.Nincs egyetlen ember se aki ne cigizne dohanyozna korulotted?

14/L

2016. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
pfu de hülye vagy.
2016. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Légy magadra büszke,hogy te nem vagy olyan mint ők
2016. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Velük szeretnél menni?

Nem kötelező berúgni, nem kötelező cigizni. Ha a barátnőid nem fognak elküldeni, hogy na te menj innen mert úgy sem cigizel. Legfeljebb csodálkoznak.

Esetleg beszélj velük a témáról, hogy te nem szeretnéd ezeket csinálni viszont szeretnél velük menni.

2016. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
A kedvencem az első válaszoló, a 14 éves kislány aki a nagy élettapasztalatával már tudja mi a helyes és mi nem, nem mások szövegét mondja vissza. :D
2016. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Mond meg nekik, neked ne mondjanak ilyet.

Ez nem hiány. E hiány bennük van.

2016. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
14 evesen meg nem mondhatok tanacsot?Azert mondom mert nagyon sok rokonom ilyenekbe halt bele.Valoban nem rendelkezem nagy elettapasztalattal de az en osztálytarsaim is dohányoznak.14/KISLANY
2016. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jaaaaj :D kezdjük ott...15 éves lányoknak az ivás 1-2 summersby...ennyitől is kikészülnek..na meg rá is játszanak... Ismertem pár ilyet... Idézem: " uhhhhh b*ki..de be basztam" erre én megnéztem mit ivott és alkoholmentes volt :D ennyit erről.

A cigi is a legtöbbnél ennyi...amikor mások látják elszívnak 5 en 1 szálat aztán semmi.

Hogy ez probléma e? Igen...vagyis nem...nemtudom. Mivel általaban megjátszák magukat nagy bajuk nem lessz max 20 éves korukra mindenki k*vának könyveli el őket. De egyébként szerintem nem nagy szám...engem jobban zavar amikor megjátszák magukat mint amikor tényleg isznak meg cigiznek.

Kérdező...szerintem szard le...mond nekik , hogy leszarod (ha konkrétan neked mondják).

2016. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
15 éves vagyok szintén. eleinte nekem sem tetszett sem az alkohol, sem a cigi. aztán szilveszteri buliban iszogattunk, az jól sikerült, nem minden volt jó ízű, de lehúztam, mert miért ne, egyszer élek, kipróbálom milyen. akartam, kedvem volt hozzá. azután a második buli még jobban sikerült, mindig van amit nem iszok meg, de sok minden van amit szeretek az íze miatt, meg a hangulat miatt is. cigit mindig is elleneztem. de kipróbáltam, mert miért ne. mondhattam volna nemet, de nem tettem. persze nem szoktam rá, azóta is max 1 szálat szívtam el, de akkor az adott hangulat adta magát. én úgy gondolom, nem lehet ezt eldönteni hogy nem nem fogok és kész nem akarom. mert az adott helyzetben úgyis. kívéve ha nagyon nem akarod, vagy csak nem engedik
2016. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!